Trwa ładowanie...

[foto] Pierwszy plakat kontrowersyjnego ''Wstydu''

[foto] Pierwszy plakat kontrowersyjnego ''Wstydu''Źródło: megafon.pl
d3v46cr
d3v46cr

W sieci pojawił się pierwszy plakat jednej z najgłośniejszych produkcji ostatnich tygodni: "Wstydu" w reżyserii Steve'a McQueena. Bohaterem filmu jest trzydziestokilkuletni nowojorczyk uzależniony od seksu.

W głównej roli występuje Michael Fassbender, z którym McQueen pracował przy równie głośnym "Głodzie". Gwiazdorowi, jako jego siostra, partneruje Carey Mulligan. Uzależnienie, z którym walczy mężczyzna, niszczy całe jego życie. Przez seks traci kontrolę.

"Wstyd" wywołał wiele kontrowersji, m.in. dlatego, iż pokazuje nie tylko śmiałe sceny seksu, ale i kompletną nagość głównych aktorów. Nie ma tutaj żadnych skrótów montażowych.

Pierwszy plakat dzieła można zobaczyć poniżej:

Film miał swoją premierę na festiwalu w Wenecji. Tamtejsze Jury uznało Fassbendera za najlepszego aktora. Kolejne pochwały spłynęły z festiwalu w Telluride i Toronto. Do polskich kin produkcja wejdzie w lutym.

ZOBACZ TAKŻE:

**[

Jak dziś wygląda Pippi Langstrump? ]( http://teleshow.wp.pl/tak-dzis-wyglada-pippi-langstrumpf-6026605664182913g )*
*
[

Dołącz do nas na Facebooku! ]( http://www.facebook.com/filmwppl )*
*
[

Stare, ale jare. 40-stki jak 20-stki ]( http://film.wp.pl/sa-dojrzale-a-wygladaja-jak-nastolatki-nowa-moda-w-kinie-6025274240406657g )**


**[

To jest najlepszy polski film wszech czasów? ]( http://film.wp.pl/10-najlepszych-polskich-filmow-wszech-czasow-6025273245967489g )**


d3v46cr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3v46cr