Trwa ładowanie...

''Frankenweenie'': It's Alive! Narodziny nowej gwiazdy [wideo]

Share
''Frankenweenie'': It's Alive! Narodziny nowej gwiazdy [wideo]
Źródło: Disney
d4bhhf0

Najnowszy film Tima Burtona *„Frankenweenie” to okazja do spotkania się z bohaterami już znanymi, jak np. pomysłowy Wiktor Frankenstein czy posępna Elsa Van Helsing, ale również do poznania całkowicie nowych postaci, takich jak… pełen życia pies Korek.*

Ukochany czworonóg Wiktora to drugi główny bohater tej porywającej komedii z dreszczykiem opowiadającej o przyjaźni, która jest w stanie pokonać wszelkie przeszkody. Czy Korek ma szansę, aby dołączyć do panteonu kultowych filmowych postaci? Przekonamy się już 7 grudnia, kiedy „Frankenweenie” pojawi się na ekranach polskich kin.

Zrealizowany w technologii Disney Digital 3D „Frankenweenie” to opowieść o małym chłopcu i jego psie, stworzona przez mistrza wyobraźni – Tima Burtona. Wiktor traci nagle swojego ukochanego przyjaciela, psa o imieniu Korek. Chłopiec wykorzystuje potęgę nauki, by przywrócić swego pupila do świata żywych. Po na pozór udanym eksperymencie stara się ukryć pozszywanego domowymi metodami czworonoga. Ten jednak ucieka i wkrótce wszyscy dowiadują się, że czasem szybki powrót do zdrowia może mieć potworne skutki.

Film dostępny będzie w polskiej wersji językowej lub z napisami.

*„Frankenweenie” w kinach już od 7 grudnia!*

d4bhhf0

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4bhhf0
d4bhhf0