Trwa ładowanie...
d41n5i1
Aktualności

"Fru": Polski zwiastun już jest

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Fru": Polski zwiastun już jest
(Facebook)
d41n5i1

Współtwórcy znakomitych animacji „Frankenweenie”, „Fantastyczny Pan Lis” i zjawiskowego aktorskiego „Grand Budapest Hotel” przedstawiają *"Fru!" – odlotową opowieść o skrzydlatym bohaterze z przypadku.*

Autorem ścieżki dźwiękowej do przygód podniebnego żółtodzioba jest laureat Oscara za muzykę do „Zakochanego Szekspira” – Stephen Warbeck. Natomiast koncept artystyczny i projekty graficzne to dzieło wyobraźni i talentu Benjamina Rennera, autora zachwycającej, nominowanej do Nagrody Akademii krótkometrażówki „Ernest i Celestyna”. W oryginalnej wersji językowej bajki swoich głosów użyczają m.in. Dakota Fanning, Danny Glover, Christine Baranski i Seth Green. Gwiazdorski skład krajowego dubbingu komedii z polotem poznamy wkrótce. W polskich kinach „Fru!” rozwinie skrzydła 6 marca.

Nieśmiały żółty ptaszek, który nigdy nie wyfrunął z gniazda, za sprawą zbiegu okoliczności i przy wsparciu zaprzyjaźnionej biedronki, zostaje przewodnikiem stada. Musi poprowadzić grupę skrzydlaków do Ciepłych Krajów. Problem w tym, że nieborak nie ma zielonego pojęcia, gdzie leży Afryka. W trakcie niezwykłej i pełnej zabawnych przygód podniebnej wyprawy, mały żółty ptaszek udowodni wszystkim, że jest z nie byle jajka kluty.

Wierzymy, że „Fru!” pobudzi wyobraźnię dzieci, młodzieży i dorosłych. To przepięknie napisana opowieść o sile samopoznania, która zabiera widzów w niezapomnianą podróż. Nasz film jest jednocześnie przezabawną komedią i chwytającą za serce baśnią o dążeniu do realizacji własnych marzeń” – producent Corinne Kouper dla Screen Daily.

d41n5i1

Podziel się opinią

Share

d41n5i1

d41n5i1