Trwa ładowanie...

"Gang Wiewióra": Andrzej Grabowski o filmie

"Gang Wiewióra": Andrzej Grabowski o filmieŹródło: mat. promocyjne
d2y7wui
d2y7wui

* Parku Wolności samozwańczym przywódcą zwierzęcej społeczności jest szop Pierun. W animacji Gang Wiewióra, która swoją premierę ma 4 lipca bohater będzie mówił głosem Andrzeja Grabowskiego.*

Aktor posiada już spore doświadczenie w dubbingu. Tym razem wcielił się w parkowego króla zwierząt. Z pozoru jest szlachetnym i wyrozumiałym szopem, jednak okazuje się żądnym władzy mistrzem manipulacji. „Przyznam, że w dubbingu niewiele rzeczy lubię, bo w przeciwieństwie do pracy na planach filmowych trzeba tu wejść w gotową rolę, emocje, twarz, sposób wyrażania. Jest to praca naśladowcza, tylko doskakuję do roli, którą ktoś już wykreował. Jednak zawsze staram się dodać bohaterom, w których się wcielam coś ze swojej natury czy dowcipu. Fajnie można się powygłupiać na planie, oczywiście mówię to w cudzysłowie, bo tak naprawdę to bardzo ciężka praca” – komentuje swój udział w Gangu Wiewióra Andrzej Grabowski.

"Gang Wiewióra" to komedia do chrupania dla całej rodziny. Opowieść o wiewiórze, który organizuje szajkę zwierzaków, by napaść na sklep z orzechami. Spiżarnia pełna orzechów to marzenie każdej wiewiórki. Nie inaczej jest w przypadku Wiewióra – nieco gburowatego mieszkańca miejskiego parku. Gdy w jego pobliżu odkrywa sklep z orzechami, ma tylko jeden cel. Dobrać się do zgromadzonych wewnątrz skarbów. Zaczyna organizować ekipę, by zrealizować skok, który ustawi ich... na całą zimę.

d2y7wui
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2y7wui