Trwa ładowanie...
d1hak6b

Gareth Edwards za kamerą spin-offu "Star Wars"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gareth Edwards za kamerą spin-offu "Star Wars"
(Best Film)
d1hak6b

Gareth Edwards, reżyser "Godzilli", stanie za kamerą spin-offu "Star Wars", którego premierę zapowiedziano na grudzień 2016 roku.

Scenariusz do filmu, którego szczegóły nie są jeszcze znane, napisze Gary Whitta ("1000 lat po Ziemi"). Wiadomo też, że obraz wyreżyseruje Gareth Edwards, a dzieło trafi do kin 16 grudnia 2016 roku.

Media spekulują, że bohaterem najnowszego spin-offu "Star Wars" może być Boba Fett, Yoda albo Han Solo. Studia Disney i Lucasfilm, które oficjalnie ogłosiły datę premiery filmu, nie wydały jednak żadnego oświadczenia na temat fabuły obrazu.

d1hak6b

Przypomnijmy, że obecnie trwają zdjęcia do filmu "Star Wars: Episode VII", w którym do swoich ról powrócą Harrison Ford, Carrie Fisher, Mark Hamill, Anthony Daniels, Peter Mayhew oraz Kenny Baker. Ponadto na ekranie pojawią się John Boyega, Daisy Ridley, Adam Driver, Oscar Isaac, Andy Serkis, Domhnall Gleeson i Max von Sydow.

Akcja obrazu rozgrywać będzie się 30 lat po wydarzeniach z "Powrotu Jedi". Za kamerą staje J.J. Abrams. Ostatnią wersję scenariusza napisali Abrams i Lawrence Kasdan.

"Star Wars: Episode VII" zagości w kinach 18 grudnia 2015 roku.

Ostatni film w reżyserii Garetha Edwardsa, "Godzilla", trafił do polskich kin 16 maja.

d1hak6b

Podziel się opinią

Share

d1hak6b

d1hak6b