Trwa ładowanie...
d2hut1v

Gerard Butler w "Oceanie ognia". Zobacz plakat!

Napisana przez autora bestsellerów – Dona Keitha oraz byłego wojskowego, komandora łodzi podwodnych – George’a Wallace’a, książka była hitem sprzedażowym w USA i została okrzyknięta "gotowym materiałem na scenariusz dla hollywoodzkiej superprodukcji” (Publishers Weekly).
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gerard Butler w "Oceanie ognia". Zobacz plakat!
(Materiały prasowe)
d2hut1v

Producenci kasowych przebojów: "Niezniszczalni”, "Szybcy i wściekli” oraz "Olimp w ogniu” przedstawiają ekranizację brawurowej powieści "Firing Point”. W przeniesieniu bestsellerowego dzieła na kinowe ekrany wzięła udział plejada znakomitych aktorów, w tym: Gerard Butler ("300”), laureat Oscara – Gary Oldman ("Mroczny Rycerz powstaje”), Common ("John Wick 2) oraz – w jednej ze swoich ostatnich ról – niezapomniany szwedzki aktor Michael Nyqvist (trylogia "Millennium”, "Mission: Impossible – Ghost Protocol”). "Ocean ognia” to naszpikowana efektami specjalnymi, porywająca produkcja w duchu dzieł Toma Clancy’ego, z dynamiką i akcją rodem z serii "Call of Duty”.

Amerykański okręt z napędem atomowym – USS Arkansas, dowodzony przez kapitana Joe Glassa (Gerard Butler), dociera do miejsca, w którym w nieznanych okolicznościach zatonęła rosyjska łódź podwodna. Badając kulisy katastrofy, kapitan odkrywa, że incydent nie był dziełem przypadku, ale doskonale zaplanowanym aktem terroru. Stoi za nim zbuntowany rosyjski generał, usiłujący doprowadzić do wybuchu III wojny światowej. Kiedy zdrajcy udaje się porwać prezydenta Rosji, a świat pogrąża się w chaosie, Glass sprzymierza się z odziałem US Navy Seals. Wspólnie, żołnierze podejmują śmiałą próbę odbicia głowy państwa z rąk terrorysty. Od powodzenia ich misji zależeć będzie los całego globu.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d2hut1v

Podziel się opinią

Share
d2hut1v
d2hut1v