Trwa ładowanie...
d35jw3w

"Ghost Dog: Droga samuraja" z sequelem. Powróci słynny film z 1999 r.

Jim Jarmusch przymierza się do realizacji sequela obrazu "Ghost Dog: Droga samuraja". Informację przekazał raper i aktor, RZA. Od premiery minęło 18 lat.
Share
Forest Whitaker i RZA w filmie "Ghost Dog: Droga samuraja"
Forest Whitaker i RZA w filmie "Ghost Dog: Droga samuraja"Źródło: Materiały prasowe
d35jw3w

- Mój dobry kumpel Jim Jarmusch oraz Forest Whitaker podpisali ze mną i ze scenarzystą Dallasem Jacksonem kontrakt jako producentami wykonawczymi kolejnego "Ghost Doga" - wyjawił RZA. - Może "Ghost Dog" wróci na duży ekran, a może pojawi się na małym.
Na tę chwilę nie wiadomo, czy Forest Whitaker znów wystąpi, czy w innym wymiarze będzie zaangażowany w przedsięwzięcie. RZA zagrał w oryginalnym filmie, a także odpowiadał za muzykę do niego.

Bohaterem obrazu z 1999 roku jest gangster, który ratuje życie czarnoskóremu chłopakowi. Młodzieniec postanawia zostać samurajem gotowym na wszystko dla swojego wybawcy.

RZA to hiphopowy twórca znany przede wszytkim z Wu-Tang Clanu. W sierpniu 2016 wydał nagraną z Paulem Banksem z Interpolu płytę "Anything But Words" pod szyldem Banks & Steelz. Aktywnie udziela się także w branży filmowej. Nie tylko gra, ale i reżyseruje oraz produkuje.

d35jw3w

Zobacz, co #dziejesiewkulturze:

d35jw3w

Podziel się opinią

Share
d35jw3w
d35jw3w