Trwa ładowanie...
d1ukkq3

"Ghost in the Shell": zobacz 9-minutowy fragment długo wyczekiwanego filmu. Premiera już 31.03

W sieci pojawił się aż 9-minutowy fragment filmu „Ghost in the Shell”, który na ekrany kin wejdzie już w najbliższy piątek. Klip prezentuje m.in. sceny akcji z wcielającą się w główną rolę Scarlett Johansson.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Ghost in the Shell": zobacz 9-minutowy fragment długo wyczekiwanego filmu. Premiera już 31.03
(Youtube.com)
d1ukkq3

Wielka gratka dla widzów, którzy odliczają godziny do premiery Ghost in the Shell. W sieci opublikowano właśnie 9-minutowy fragment filmu, który wprost pokazuje, czego należy spodziewać się po jednej z najbardziej wyczekiwanych produkcji tego roku. Jeśli nie możecie doczekać się premierowego seansu, koniecznie obejrzyjcie poniższe wideo:

Obszerny fragment „Ghost in the Shell” pojawił się na oficjalnym kanale Youtube marki PlayStation. Klip prezentuje m.in. popisy Scarlett Johansson, która gra w filmie główną rolę. Oprócz tego mamy okazję po raz pierwszy dokładnie przyjrzeć się światu, w jakim rozegra się akcja produkcji. Trzeba przyznać, że cyberpunkowy klimat „Ghost in The Shell” robi bardzo pozytywne wrażenie.

„Ghost in the Shell” to aktorska wersja słynnego anime z roku 1995, opartego na kultowej mandze autorstwa Masaunego Shirowa. Film skupia się na postaci cybernetycznej hybrydy człowieka i robota, należącej do elitarnej jednostki policyjnej Section 9. Komórka ta zwalcza najgroźniejszych przestępców świata. Główna bohaterka rusza w poszukiwaniu niebezpiecznego hakera.

Zobacz także: Ghost in the Shell recenzja

Reżyserem obrazu jest Rupert Sanders. Obok Johansson w obsadzie znaleźli się także Juliette Binoche, Michael Pitt, Pilou Asbæk, Takeshi Kitano i Chin Han.

d1ukkq3

Podziel się opinią

Share
d1ukkq3
d1ukkq3