Trwa ładowanie...

''Ghost Protocol'': Kulisy tworzenia dźwięku do ''Mission: Impossible 4'' [wideo]

''Ghost Protocol'': Kulisy tworzenia dźwięku do ''Mission: Impossible 4'' [wideo]Źródło: UIP
d4kxvfj
d4kxvfj

W sieci pojawił się kolejny arcyciekawy materiał filmowy, który skupia się na kulisach tworzenia dźwięku w wielkich hollywoodzkich produkcjach. Tym razem SoundWorks Collection przyglądali się pracy i rozmawiali z twórcami "Mission Impossible: Ghost Protocol".

W czwartej części "Mission Impossible" oskarżony o dokonanie ataku terrorystycznego na Kreml agent IMF Ethan Hunt wraz z pozostałymi członkami zespołu zostaje zwolniony ze służby w momencie, kiedy Prezydent wdraża procedurę „Ghost Protocol”. Pozostawiony bez jakichkolwiek środków i wsparcia, Ethan musi znaleźć sposób, żeby oczyścić dobre imię agencji i uniemożliwić kolejny, przypisywany jemu, atak. Sytuację komplikuje fakt, iż Ethan zmuszony jest podjąć nową misję współpracując z byłymi agentami IMF, których motywów nie jest do końca pewien.

Tom Cruise powraca na ekrany w roli, która uczyniła z niego ikonę kina akcji, a partneruje mu międzynarodowy zespół, w którym znaleźli się między innymi Jeremy Renner, Tom Wilkinson, Simon Pegg, Paula Patton, Michael Nyqvist, Vladimir Mashkov, Josh Holloway, Anil Kapoor oraz Léa Seydoux.

Poniżej prezentujemy kulisy tworzenia efektów dźwiękowych do produkcji Brada Birda:
ZOBACZ TAKŻE:

Natasza boi się męża. Dlaczego? ]( http://film.wp.pl/natasza-urbanska-boi-sie-meza-dlaczego-6025272215172225g )*
*
[

Co słychać u Kasi z "13 posterunku"? ]( http://teleshow.wp.pl/13-posterunek-co-sie-dzieje-z-aleksandra-wozniak-6026606755153025g )**


**[

Pamiętacie Witię z "Samych swoich"? ]( http://komediowo.pl/gid,13708823,img,13709100,title,Pamietacie-Witie-z-bdquoSamych-swoichrdquo,galeria.html )**

d4kxvfj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4kxvfj