Trwa ładowanie...

Główną rolę w ''Immortals. Bogowie i Herosi 3D" gra Superman!

Główną rolę w ''Immortals. Bogowie i Herosi 3D" gra Superman!Źródło: Kino Świat
d12646a
d12646a

Miał zagrać Edwarda Cullena w sadze "Zmierzch", ale widzowie lepiej poznają go w roli Supermana w 2013 roku. Do tego czasu, Henry'ego Cavilla - aktora o wielu twarzach, jednej z najbardziej rozchwytywanych osób w Hollywood - podziwiać możemy w filmie "Immortals. Bogowie i herosi 3D". Tu wciela się w postać Tezeusza.

Immortals. Bogowie i herosi 3D” to największa superprodukcja tej jesieni – produkcja, której twórcy mają na swoim koncie mega hit „300”. Film do maksimum pokazuje możliwości 3D - został zrealizowany z ogromnym rozmachem, a sceny batalistyczne przeplatają się z atmosferą magii. Głównym bohaterem filmu jest Tezeusz. Mężczyzna zostaje wybrany przez bogów – musi ocalić nie tylko ludzkość, ale i ich samych. W jego rękach leżą losy świata. Tylko on jeden może ocalić przyszłość.

Tezeusz to bohater obdarzony ogromną siłą fizyczną i odznaczający się nadludzkimi zdolnościami. Na potrzeby tej roli aktor przystąpił do bardzo intensywnych treningów. Poprawienie sprawności fizycznej zajęło mu ponad pół roku. Ćwiczył po 5 godzin dziennie, a ostatnie półtora miesiąca przed rozpoczęciem zdjęć, nawet po 8 godzin. W jednym z wywiadów, zapytany o to jak wytrzymał tak mordercze tempo, aktor powiedział: „to było nieprawdopodobnie trudne zadanie. I nieprawdopodobnie fantastyczne”. Stałym elementem przygotowań do roli była także specjalna, restrykcyjna dieta. Cavill śmieje się, że w związku z rygorystycznymi zaleceniami, najlepiej z planu pamięta cotygodniowe uczty, na których zajadał się stekiem i pił wino.

Jesteśmy pewni, że po treningach do „Immortals. Bogowie i herosi 3D”, zagranie Supermana będzie dla Cavilla drobnostką.

ZOBACZ TAKŻE:

**[

Jak dziś wygląda Pippi Langstrump? ]( http://teleshow.wp.pl/tak-dzis-wyglada-pippi-langstrumpf-6026605664182913g )*
*
[

Dołącz do nas na Facebooku! ]( http://www.facebook.com/filmwppl )*
*
[

Stare, ale jare. 40-stki jak 20-stki ]( http://film.wp.pl/sa-dojrzale-a-wygladaja-jak-nastolatki-nowa-moda-w-kinie-6025274240406657g )**


**[

To jest najlepszy polski film wszech czasów? ]( http://film.wp.pl/10-najlepszych-polskich-filmow-wszech-czasow-6025273245967489g )**


d12646a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d12646a