Trwa ładowanie...

''Gorący pościg'': Gwiazda ''Legalnej blondynki'' w nowej komedii - fragmenty filmu tylko u nas [WIDEO]

Share
''Gorący pościg'': Gwiazda ''Legalnej blondynki'' w nowej komedii - fragmenty filmu tylko u nas [WIDEO]
Źródło: mat. dystrybutora
da8kl9c

Anne Fletcher to reżyserka odpowiedzialna między innymi za kinowy przebój ''Step Up'', uroczego ''Narzeczonego mimo woli'' i pracująca właśnie nad drugą częścią disnejowskiej ''Zaczarowanej''. Tym razem postanowiła wziąć się za bary z komedią sensacyjną ''Gorący pościg''. Czy wyjdzie z tego starcia obronną ręką? Zobaczcie materiał wideo, z zabawnymi fragmentami filmu i wypowiedziami jego gwiazd!

Choć fabuła „Gorącego pościgu” wygląda dziwnie znajomo, a podobne rzeczy widzieliśmy w kinie już milion razy, nawet stary żart dobrze podany, wciąż śmieszy. Niezbyt ogarnięta, choć obdarzona dobrym sercem policjantka próbuje za wszelką cenę ochronić świadka koronnego przed zemstą kolumbijskiej mafii. Łatwo nie będzie – ale nie tylko dlatego, że w pościg za nimi ruszą bezlitośni bandyci i nieuczciwi gliniarze. Najwięcej problemów sprawi bowiem sam świadek, latynoska seksbomba, która nie do końca zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji.

Nowicjuszka w mundurze i latynoska seksbomba będą musiały dokonać niemożliwego – dogadać się. Jeśli im się to uda, przestępcy będą bez szans. Żaden z nich nie jest gotowy na starcie z kobiecą logiką!

GORĄCY POŚCIG - W KINACH OD 15 MAJA!

da8kl9c

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
da8kl9c
da8kl9c