Trwa ładowanie...
de3uw9a

''Gorący pościg'': Gwiazda ''Legalnej blondynki'' w nowej komedii - fragmenty filmu tylko u nas [WIDEO]

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Gorący pościg'': Gwiazda ''Legalnej blondynki'' w nowej komedii - fragmenty filmu tylko u nas [WIDEO]
(mat. dystrybutora)
de3uw9a

Anne Fletcher to reżyserka odpowiedzialna między innymi za kinowy przebój ''Step Up'', uroczego ''Narzeczonego mimo woli'' i pracująca właśnie nad drugą częścią disnejowskiej ''Zaczarowanej''. Tym razem postanowiła wziąć się za bary z komedią sensacyjną ''Gorący pościg''. Czy wyjdzie z tego starcia obronną ręką? Zobaczcie materiał wideo, z zabawnymi fragmentami filmu i wypowiedziami jego gwiazd!

Choć fabuła „Gorącego pościgu” wygląda dziwnie znajomo, a podobne rzeczy widzieliśmy w kinie już milion razy, nawet stary żart dobrze podany, wciąż śmieszy. Niezbyt ogarnięta, choć obdarzona dobrym sercem policjantka próbuje za wszelką cenę ochronić świadka koronnego przed zemstą kolumbijskiej mafii. Łatwo nie będzie – ale nie tylko dlatego, że w pościg za nimi ruszą bezlitośni bandyci i nieuczciwi gliniarze. Najwięcej problemów sprawi bowiem sam świadek, latynoska seksbomba, która nie do końca zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji.

Nowicjuszka w mundurze i latynoska seksbomba będą musiały dokonać niemożliwego – dogadać się. Jeśli im się to uda, przestępcy będą bez szans. Żaden z nich nie jest gotowy na starcie z kobiecą logiką!

de3uw9a

GORĄCY POŚCIG - W KINACH OD 15 MAJA!

de3uw9a

Podziel się opinią

Share

de3uw9a

de3uw9a