Trwa ładowanie...

"Gorący pościg": Zobacz polski plakat i zwiastun [WIDEO]

Share
"Gorący pościg": Zobacz polski plakat i zwiastun [WIDEO]
Źródło: East news
d1okd8n

*Anne Fletcher – reżyserka odpowiedzialna między innymi za kinowy przebój "Step Up", uroczego "Narzeczonego mimo woli" i pracująca właśnie nad drugą częścią disnejowskiej "Zaczarowanej" – tym razem bierze się za bary z komedią sensacyjną. Czy wyjdzie z tego starcia obronną ręką?*

Nie mamy co do tego wątpliwości. Choć fabuła „Gorącego pościgu” wygląda dziwnie znajomo, a podobne rzeczy widzieliśmy w kinie już milion razy, nawet stary żart dobrze podany, wciąż śmieszy. Niezbyt ogarnięta, choć obdarzona dobrym sercem policjantka próbuje za wszelką cenę ochronić świadka koronnego przed zemstą kolumbijskiej mafii. Łatwo nie będzie – ale nie tylko dlatego, że w pościg za nimi ruszą bezlitośni bandyci i nieuczciwi gliniarze. Najwięcej problemów sprawi bowiem sam świadek, latynoska seksbomba, która nie do końca zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji.

Największym atutem „Gorącego pościgu” jest niepowtarzalny aktorski duet – niezdarną policjantkę zagra „legalna blondynka”, laureatka Oscara, Reese Witherspoon, a w kłopotliwego świadka wcieli się gwiazda „Współczesnej rodziny”, uważana za jedną z najseksowniejszych kobiet na świecie, Sofía Vergara.

d1okd8n

Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna i wyjątkowego polskiego plakatu.

d1okd8n

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1okd8n
d1okd8n