Trwa ładowanie...

''Gra Endera'': Hailee Steinfeld w szkole bojowej

''Gra Endera'': Hailee Steinfeld w szkole bojowej
d1hgxht

Hailee Steinfeld prowadzi negocjacje w sprawie głównej roli żeńskiej w adaptacji powieści science fiction "Gra Endera" Orsona Scotta Carda.

Bohaterem książki Carda jest Andrew "Ender" Wiggin, jedno z genialnych dzieci będących częścią rządowego eksperymentu. Młody bohater trafia do szkoły wojskowej, która ma uczynić z niego doskonałego dowódcę, gotowego stawić czoła wrogowi z kosmosu. Osamotniony pośród innych dzieci-żołnierzy i poddany surowej dyscyplinie, Ender nie przestaje myśleć o ukochanej siostrze, brutalnym starszym bracie oraz o roli, jaką cała trójka odegrać ma w walce z najeźdźcą.

Endera zagra Asa Butterfield. Jeśli Hailee Steinfeld przyjmie ofertę producentów, wcieli się w postać Petry Arkanian, jedynej dziewczyny w grupie szkoleniowej Armia Salamandry i przyjaciółki Endera. Faworytem do roli pułkownika Hyruma Graffa, dyrektora szkoły, jest Harrison Ford.

Za kamerą projektu "Ender's Game" stanie Gavin Hood ("X-Men geneza: Wolverine"), a produkcją zajmą się Roberto Orci i Alex Kurtzman ("Star Trek").

Dorobek Hailee Steinfeld zamyka przebój "Prawdziwe męstwo".
ZOBACZ TAKŻE:

Natasza boi się męża. Dlaczego? ]( http://film.wp.pl/natasza-urbanska-boi-sie-meza-dlaczego-6025272215172225g )*
*
[

Co słychać u Kasi z "13 posterunku"? ]( http://teleshow.wp.pl/13-posterunek-co-sie-dzieje-z-aleksandra-wozniak-6026606755153025g )**


**[

Pamiętacie Witię z "Samych swoich"? ]( http://komediowo.pl/gid,13708823,img,13709100,title,Pamietacie-Witie-z-bdquoSamych-swoichrdquo,galeria.html )**

d1hgxht
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1hgxht