Trwa ładowanie...

Gra o Tron powróci w 2019 roku!

Dyrektor HBO potwierdza, finałowy sezon serialu Gra o Tron będzie miał premierę w pierwszej połowie 2019 roku.

Gra o Tron powróci w 2019 roku!Źródło: Materiały prasowe
d34ugwp
d34ugwp

Gra o Tron powróci w kwietniu?

Od zakończenia siódmego sezonu Gry o Tron minął już prawie rok. Od tego czasu fani serialu z niecierpliwością śledzą wszystkie wieści na temat premiery kolejnej odsłony przygód bohaterów z Westeros. Casey Bloys, dyrektor HBO podczas prezentowania planów programowych stacji zdementował plotki dotyczące premiery 8. sezonu w 2018 roku. Doprecyzował również, że pierwsze odcinki najnowszej odsłony serialu zobaczymy w pierwszej połowie przyszłego roku. Jeśli telewizja będzie kontynuować dotychczasową tradycję to najnowsze przygody ulubionych bohaterów zobaczymy na przełomie marca i kwietnia.

Fabuła finałowego sezonu Gry o Tron

Fani z całego świata snują spekulacje na temat wydarzeń w Westeros. Zmartwychwstanie Littlefingera, śmierć Arii, czy też intencje Nocnego Króla to tylko kilka tematów głośno omawianych w gronie miłośników serii. Stacja na razie nie udziela żadnych informacji na temat fabuły serialu. Znamy jednak sporo kwestii technicznych z nim związanych. Pewne jest, że ostatni sezon będzie się składał z zaledwie 6 epizodów. Ostatni, 73. odcinek serii zostanie nakręcony w kilku alternatywnych wersjach. Dlaczego zdecydowano się na takie rozwiązanie? Przy okazji premiery 7. sezonu stacja borykała się z atakami hakerów, włamaniami na serwery, oraz pojawianiem się wielu spoilerów. W celu uniknięcia tego scenariusza podczas emisji ostatniego sezonu, reżyserzy nakręcą kilka zakończeń historii bohaterów z Westeros, co z pewnością utrudni powstawanie wycieków na temat końcowych scen produkcji.

To jeszcze nie koniec Gry o Tron

Historia Jona Snowa i reszty bohaterów zostanie zakończona w przyszłym roku. Na pocieszenie fani serialu otrzymają nową opowieść osadzoną w świecie Westeros. HBO oficjalnie potwierdziło powstanie prequela serialu. Jego akcja toczyć się będzie tysiące lat przed wydarzeniami z Gry o Tron. Zarys fabularny nie jest jeszcze znany, ponieważ wciąż trwają rozmowy z potencjalnymi producentami serialu. Początek zdjęć tej produkcji planowany jest na koniec 2019 roku.

d34ugwp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34ugwp