Trwa ładowanie...

''Gutterdammerung'': Josh Homme narobi hałasu w niemym kinie

Share
''Gutterdammerung'': Josh Homme narobi hałasu w niemym kinie
d3cqzg8

Lider Queens of The Stone Age, Josh Homme, dołączył do naszpikowanej gwiazdami muzyki obsady niemego filmu "Gutterdämmerung". Tym samym pojawi się na wielkim ekranie obok Grace Jones, Iggy'ego Popa, Lemmy'ego Kilmistera z Motörhead oraz francuskiej grupy Justice.

Autorem konceptu jest szwedzki performer i reżyser Bjorn Tagemose. "Gutterdämmerung" ma nawiązywać do stylistyki kina ekspresjonistycznego z lat dwudziestych minionego stulecia, nurtu postapokaliptycznego oraz rock-oper. Twórcy filmu enigmatycznie zapowiadają, że będzie to "najgłośniejszy niemy film w historii".

Obraz ma trafić do dystrybucji na przełomie 2015 i 2016 roku. Twórcy nie zdradzili szczegółów roli frontmana Queens of The Stone Age ani tego, czy widzowie zobaczą wspólne sceny Homme'a z Iggym Popem lub Lemmym.

d3cqzg8

Tymczasem Josh Homme promuje nowe wydawnictwo autorskiego side-projektu Eagles of Death Metal. Album "Zipper Down" trafi do sprzedaży 2 października. Dyskografię formacji zamyka krążek "Heart On" z 2008 roku. Z kolei ostatni studyjny album Queens of The Stone Age to "Like Clockwork" z 2013 roku.

Po koncercie na tegorocznym Open'erze, Eagles of Death Metal wrócą do Polski i 28 listopada zagrają w katowickim Mega Clubie.

d3cqzg8

Podziel się opinią

Share
d3cqzg8
d3cqzg8