Trwa ładowanie...

Gwiazda "Imagine" i "Wyścigu" u boku Gerarda Butlera

Share
Gwiazda "Imagine" i "Wyścigu" u boku Gerarda Butlera
d1ol77v

Alexandra Maria Lara, która wystąpiła ostatnio w "Wyścigu" Rona Howarda i w "Imagine" Andrzeja Jakimowskiego, zasiliła obsadę filmu science fiction "Geostorm".

W roli głównej w projekcie pojawi się Gerard Butler, który wcieli się w upartego i krnąbrnego, ale czarującego projektanta satelity. Pewnego dnia przyjdzie mu pracować z bratem, którego od lat nie widział. Stawką jest przetrwanie świata, albowiem satelity, które były odpowiedzialne za kontrolowanie klimatu, popsuły się. Kiedy naukowcy zmagają się z problemem w kosmosie, w USA dochodzi do zamachu na prezydenta.

Jim Sturgess ma wcielić w brata głównego bohatera, a Abbie Cornish zagra jego dziewczynę, agentkę Secret Service. Ed Harris i Andy Garcia wcielą się w odpowiednio sekretarza stanu i prezydenta. Alexandra Maria Lara, która właśnie zasiliła obsadę, sportretuje szefową stacji kosmicznej, która pomaga Gerardowi Butlerowi ocalić świat.

Za kamerą obrazu staje Dean Devlin, który jest również współautorem scenariusza. Za produkcję odpowiedzialna jest wytwórnia Warner Bros.

Alexandra Maria Lara zagrała ostatnio w filmie "Wyścig", a wkrótce będzie można podziwiać ją w dramacie "Suite Francaise".

d1ol77v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ol77v
d1ol77v