Trwa ładowanie...
emily browning
26-05-2012 09:03

Gwiazda "Sucker Punch" w thrillerze erotycznym

Gwiazda "Sucker Punch" w thrillerze erotycznym
d2lbl82
d2lbl82

Znana m.in. z filmów "Sucker Punch" oraz "Sleeping Beauty" Emily Browning rozpoczęła negocjacje w sprawie udziału w thrillerze erotycznym "Plush".

Akcja obrazu rozgrywać się będzie w środowisku muzycznym Los Angeles. Główną bohaterką będzie wschodząca gwiazda rocka Hayley. Dziewczyna załamuje się po spowodowanej przedawkowaniem śmierci brata, a zarazem członka jej zespołu Plush. Nie pomaga sukces komercyjny grupy. Jej życie zmienia się dopiero po pojawieniu się nowego gitarzysty Enzo. Ich współpraca szybko przekracza granice zawodowe. Mężczyzna nie jest
jednak tym, kim się wydaje. Być może Hayley wpuściła do swojego życia niebezpiecznego szaleńca i teraz będzie musiała ratować życie swoje i najbliższych.

Za kamerą projektu stanie Catherine Hardwicke ("Zmierzch", "Narodzenie", "Dziewczyna w czerwonej pelerynie"), która jest również współautorką scenariusza.

Kilka miesięcy temu jako kandydatkę do głównej kreacji wymieniano Evan Rachel Wood. Obecnie nie do końca wiadomo czy Browning ją zastąpi czy też otrzyma inną rolę.

d2lbl82
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2lbl82