Trwa ładowanie...
d1jbwr0

Harry i William o księżnej Dianie

Stacja HBO zaprezentowała zapowiedź dokumentu "Diana, Our Mother: Her Life and Legacy" opowiadającym o księżnej Dianie, której postać do dziś budzi ogromne zainteresowanie.
Share
Księżna Diana
Księżna DianaŹródło: Wikimedia Commons CC BY, Fot: Gegodeju
d1jbwr0

Dzieło przedstawia życie i działalność księżnej Walii, która była znana z działalności charytatywnej i dobroczynnej. Premiera filmu zbiegnie się w czasie z 20. rocznicą tragicznej śmierci byłej żony księcia Karola. Księżna Diana zginęła w wypadku samochodowym 31 sierpnia 1997 w Paryżu, a jej śmierć była odbierana i komentowana bardzo emocjonalnie, zarówno przez tabloidy, jak i publikę na całym świecie.

Obraz zawiera wywiady z jej dziećmi i archiwalne materiały. Zwiastun zaczyna się od ujęcia Harry'ego i Williama, którzy oglądają zdjęcia matki i wspominają ją. - Lubiła być nieformalna, lubiła się śmiać i lubiła się bawić - opowiada William. Jest to szczególnie interesujące, biorąc pod uwagę, że zarówno Harry jak i William nigdy jeszcze nie otworzyli się przed mediami opowiadając o swojej matce.

Dokument "Diana, Our Mother: Her Life and Legacy" zostanie pokazany wkrótce. Twórcami są Nick Kent i Ashley Gething. Drugi z twórców ma już doświadczenie w pracy z rodziną królewską. Z okazji 90 urodzin Elżbiety II, zrealizował w 2016 roku, dokument "The Queen at Ninety", opowiadający o życiu i pracy królowej.

d1jbwr0

Zobaczcie zwiastun

d1jbwr0

Podziel się opinią

Share
d1jbwr0
d1jbwr0