Trwa ładowanie...
d1abx15

Historia, która porusza serca. "Cudowny chłopak" już na DVD

Już dziś premiera DVD i Blu-ray długo wyczekiwanej ekranizacji międzynarodowego bestsellera R.J. Palacio, który wzruszył i rozbawił miliony czytelników na całym świecie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kadr z filmu "Cudowny chłopak"
Kadr z filmu "Cudowny chłopak" (Materiały prasowe)
d1abx15

Dla 10-letniego Auggiego nie ma niczego bardziej niezwykłego niż "zwykły dzień w szkole”. Urodzony z licznymi deformacjami twarzy, dotąd uczył się w domu pod okiem mamy. Teraz jednak, zaczynając 5 klasę w normalnej szkole, ma nadzieję, że koledzy potraktują go jak zwyczajnego chłopca. Jego wygląd sprawia jednak, że staje się szkolną sensacją, a dla wielu wręcz "dziwadłem”. Jedni się z niego śmieją, inni wytykają palcami, ale nikt tak naprawdę niczego o nim nie wie. Wszystko zacznie się zmieniać, gdy w szkole pojawi się nowa uczennica. Urocza Summer potrafi dostrzec w Auggiem coś więcej niż nietypowy wygląd. Wystarczy jeden przyjazny gest, jedna pomocna dłoń, by obudzić w chłopcu siłę, dzięki której będzie potrafił udowodnić, że nie tylko twarz czyni go kimś niezwykłym.

Materiały prasowe

"Mówią, że muszę być jednym z boskich cudów.
Nie potrafią jednak w jakikolwiek sposób tego wyjaśnić” -- Natalie Merchant

W rolach głównych wystąpiły wielkie gwiazdy Hollywood - Julia Roberts i Owen Wilson - oraz niezwykle utalentowany, znany ze znakomitego "Pokoju” Jacob Tremblay.

d1abx15

Podziel się opinią

Share

d1abx15

d1abx15