Trwa ładowanie...
d48vcy3

"Historii Roja": Oficjalny teledysk "Ballada o Roju"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Historii Roja": Oficjalny teledysk "Ballada o Roju"
(East news)
d48vcy3

O.S.T.R. - uznany muzyk, instrumentalista i raper - napisał „Balladę o Roju” promującą *"Historię Roja", czyli pierwszy film fabularny o Żołnierzach Wyklętych. Artysta wykonał utwór wspólnie z Martyną Budnik-Sołowianiuk. Prezentujemy oficjalny teledysk do „Ballady o Roju”. Film w kinach od 4 marca.*

"Historia Roja" w reżyserii Jerzego Zalewskiego jest pierwszym filmem fabularnym o żołnierzach wyklętych, który znajdzie się na ekranach polskich kin. Promocji tego tytułu towarzyszyć będzie utwór „Ballada o Roju” w wykonaniu O.S.T.R., który na polskiej scenie hiphopowej osiągnął właściwie wszystko.

W projekcie tym gościnnie uczestniczyła utalentowana wokalistka – Martyna Budnik-Sołowianiuk, za której nagranie odpowiada Maciej Goliński znany miłośnikom muzyki pod pseudonimem artystycznym Envee. Reżyserią teledysku do „Ballady o Roju” zajął się Jacek Kościuszko („Sierpniowe niebo” Bilona, „Układ zamknięty” Kultu, „My nadal (chcemy być sobą)” Abradaba i Grzegorza Markowskiego, czy „Ballada o Janku Wiśniewskim” Kazika). Słowa refrenu są fragmentem tekstu „Żołnierzom NSZ” autorstwa Tadeusza Sikory.

"Historia Roja" w kinach od 4 marca

d48vcy3

Podziel się opinią

Share

d48vcy3

d48vcy3