ycipk-4m0r30

Horror z Julią Wieniawą. Znana blogerka też się wybiera na film?

Teaser slashera "W lesie dziś nie zaśnie nikt" z Julią Wieniawą w roli głównej wywołał burzę w internecie. Aktorkę w projekcie wsparła znana blogerka Maffashion.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Horror z Julią Wieniawą. Znana blogerka też się wybiera na film?
Horror z Julią Wieniawą. Znana blogerka też się wybiera na film? (Instagram.com)
ycipk-4m0r30

Julia Wieniawa jest rozchwytywaną aktorką młodego pokolenia, która próbuje swoich sił również jako piosenkarka. Gwiazda udziela się społecznie. Wspiera środowiska LGBT. Julia Wieniawa prowadzi również aktywne życie w social mediach.

Niedawno na jej instagramowym profilu pojawiały się zapowiedzi nowego projektu, w którym wzięła udział. Gwiazda była jednak bardzo tajemnicza, a mroczne zdjęcia oznaczone hashtagiem #wlesiedzisniezasnienikt niewiele mówiły. Okazało się, że chodziło o nowy polski horror, który wyreżyserował Bartosz M. Kowalski.

W teaserze widoczna jest właśnie Julia Wieniawa z przerażeniem patrząca na dziwną dłoń obejmującą drzewo. Krótki filmik wzbudził mieszane emocje.

ycipk-4m0r30

Pod jednym ze zdjęć Wieniawy na Instagramie pojawił się komentarz znanej blogerki Maffashion, która napisała "Zapowiada się groźnie". W podobnym tonie był również wpis innej blogerki Jessici Mercedes: "UWAŻAJ JULA!". Czy to oznacza, że obie wybierają się na film?

Premiera horroru "W lesie dziś nie zaśnie nikt" została zapowiedziana na piątek 13 marca 2020 r. W projekcie poza Julią Wieniawą udział weźmie Wiktoria Gąsiewska.

ycipk-4m0r30
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4m0r30

ycipk-4m0r30
ycipk-4m0r30