Trwa ładowanie...

Horror z Julią Wieniawą. Znana blogerka też się wybiera na film?

Teaser slashera "W lesie dziś nie zaśnie nikt" z Julią Wieniawą w roli głównej wywołał burzę w internecie. Aktorkę w projekcie wsparła znana blogerka Maffashion.

Share
Horror z Julią Wieniawą. Znana blogerka też się wybiera na film?Źródło: Instagram.com
d2ex097

Julia Wieniawa jest rozchwytywaną aktorką młodego pokolenia, która próbuje swoich sił również jako piosenkarka. Gwiazda udziela się społecznie. Wspiera środowiska LGBT. Julia Wieniawa prowadzi również aktywne życie w social mediach.

Niedawno na jej instagramowym profilu pojawiały się zapowiedzi nowego projektu, w którym wzięła udział. Gwiazda była jednak bardzo tajemnicza, a mroczne zdjęcia oznaczone hashtagiem #wlesiedzisniezasnienikt niewiele mówiły. Okazało się, że chodziło o nowy polski horror, który wyreżyserował Bartosz M. Kowalski.

d2ex097

Pod jednym ze zdjęć Wieniawy na Instagramie pojawił się komentarz znanej blogerki Maffashion, która napisała "Zapowiada się groźnie". W podobnym tonie był również wpis innej blogerki Jessici Mercedes: "UWAŻAJ JULA!". Czy to oznacza, że obie wybierają się na film?

Premiera horroru "W lesie dziś nie zaśnie nikt" została zapowiedziana na piątek 13 marca 2020 r. W projekcie poza Julią Wieniawą udział weźmie Wiktoria Gąsiewska.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d2ex097

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ex097
d2ex097