Trwa ładowanie...

Horror z Julią Wieniawą. Znana blogerka też się wybiera na film?

Teaser slashera "W lesie dziś nie zaśnie nikt" z Julią Wieniawą w roli głównej wywołał burzę w internecie. Aktorkę w projekcie wsparła znana blogerka Maffashion.
Share
Horror z Julią Wieniawą. Znana blogerka też się wybiera na film?
Horror z Julią Wieniawą. Znana blogerka też się wybiera na film?Źródło: Instagram.com
d17x48n

Julia Wieniawa jest rozchwytywaną aktorką młodego pokolenia, która próbuje swoich sił również jako piosenkarka. Gwiazda udziela się społecznie. Wspiera środowiska LGBT. Julia Wieniawa prowadzi również aktywne życie w social mediach.

Niedawno na jej instagramowym profilu pojawiały się zapowiedzi nowego projektu, w którym wzięła udział. Gwiazda była jednak bardzo tajemnicza, a mroczne zdjęcia oznaczone hashtagiem #wlesiedzisniezasnienikt niewiele mówiły. Okazało się, że chodziło o nowy polski horror, który wyreżyserował Bartosz M. Kowalski.

W teaserze widoczna jest właśnie Julia Wieniawa z przerażeniem patrząca na dziwną dłoń obejmującą drzewo. Krótki filmik wzbudził mieszane emocje.

d17x48n

Pod jednym ze zdjęć Wieniawy na Instagramie pojawił się komentarz znanej blogerki Maffashion, która napisała "Zapowiada się groźnie". W podobnym tonie był również wpis innej blogerki Jessici Mercedes: "UWAŻAJ JULA!". Czy to oznacza, że obie wybierają się na film?

Premiera horroru "W lesie dziś nie zaśnie nikt" została zapowiedziana na piątek 13 marca 2020 r. W projekcie poza Julią Wieniawą udział weźmie Wiktoria Gąsiewska.

d17x48n

Podziel się opinią

Share
d17x48n
d17x48n