Trwa ładowanie...

"Hotel Transylwania 3" - każda podróż to przygoda!

Przed nami wielka ogólnopolska trasa promująca najbardziej oczekiwaną komedię animowaną tego sezonu – "Hotel Transylwania 3”.
16 imprez, 16 nagród, 16 fantastycznych dni z bohaterami "Hotelu Transylwania 3”

"Hotel Transylwania 3" - każda podróż to przygoda!Źródło: Domena publiczna
d1s9ctf
d1s9ctf

Zabieramy dzieci w podróż kolorowym piętrowym autobusem, na pokład statku, aż wreszcie na plażę! A do tego mnóstwo zabawy, śmiechu i upiornie fascynujących atrakcji – w tym konkurs, w którym do wygrania są słoneczne wakacje z biurem podróży Itaka (wartość każdej z 16 wycieczek: 5 000 zł).

Wśród atrakcji m.in.:
• Wielka podróż: zabieramy dzieci do biura podróży, gdzie otrzymają paszport, w Gabinecie Transformacji dzieci spotkają się z Frankensteinem, następnie zapraszamy je do fotobudki, gdzie zrobimy im zdjęcia w kolorowej charakteryzacji, stamtąd zabieramy je na przejażdżkę kolorowym piętrowym autobusem z Mavis, następnie na pokład statku, gdzie czeka na nie sam Dracula! A to nie koniec podróży – wprost ze statku dzieci udają się… na plażę, gdzie spotkają się z Mumią Murray’em, obejrzą animowany film „Piesio” i wypiją pyszne i zdrowe drinki owocowe.
• Superkonkurs: na każdym przystanku podróży do paszportów wbijane są specjalne pieczątki, które umożliwiają dzieciom udział w konkursie plastycznym. Ich zadaniem jest wykonanie pocztówki z podróży, w której brały udział. Autorzy najpiękniejszej karty pocztowej z każdego miasta otrzymają vouchery o wartości 5 000 zł (organizator pokrywa także koszty podatku od nagrody) na wakacje z biurem podróży Itaka!
• Spotkania z bohaterami komedii: Draculą, Mavis, Frankensteinem i Mumią Murray’em (wspólne zabawy, jedyna możliwość przybicia piątki oraz wspólnych zdjęć)
• Konkursy z niezwykłymi gadżetami z filmu „Hotel Transylwania 3”
• Supergra w Potwornego Twistera
• Pełen kolorowych piłek Hotel Transylwania
• Dla najmłodszych: stanowisko plastyczne

KALENDARZ IMPREZ
25 sierpnia – Galeria Handlowa Turzyn, Szczecin
26 sierpnia – Manufaktura, Łódź
1 września – Galeria Tęcza Kalisz
2 września – Centrum Handlowe Atrium Kasztanowa
8 września – Galeria Leszno
14 września – Bonarka City Center, Kraków
15 września – Centrum Handlowe 3 Stawy, Katowice
22 września – Galeria Gniezno
29 września – Centrum Handlowe Borek
6-7 października – Złote Tarasy, Warszawa
12 października – Posnania, Poznań
13 października – Gdańskie Centrum Handlowe Manhattan
20 października – Centrum Handlowe Atrium Copernicus
27 października – Centrum Handlowe Arena, Gliwice
28 października – Focus Park Rybnik


"Hotel Transylwania 3” to największa, najbardziej oczekiwana animacja 2018 roku. Zainteresowanie filmem przypomina to związane z premierami kolejnych odsłon kultowych Minionków. Sam zwiastun komedii odtworzonojuż ponad 5 000 000 osób, w 99 proc. opinie są entuzjastyczne, a fani wprost nie mogą się doczekać premiery! Poprzednią część "Hotelu Transylwania” obejrzało w Polsce prawie 1 200 000 widzów.

d1s9ctf

Trzecia część przebojowej serii komediowej "Hotel Transylwania” zabierze nas wprost na… upiornie zabawne wakacje. Czeka nas opalanie pod światłem Księżyca, plażowanie, wakacyjny luz i relaks. Do czasu! Do czasu aż hrabia Dracula poznaje Erikę, kapitan promu, na którym spędzają wakacje Dracula, Mavis, Johnny, ich syn Denis, Frankenstein i reszta potwornej paczki. Na miłość nie ma lekarstwa, ale kłopoty zaczynają się, gdy poznajemy prawdziwe oblicze Eriki…

d1s9ctf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1s9ctf