Trwa ładowanie...
hugo weaving
29-11-2014 18:34

Hugo Weaving nie tęskni za Kapitanem Ameryką

Share
Hugo Weaving nie tęskni za Kapitanem Ameryką
d2gs1uz

Hugo Weaving ani nie wie czy otrzyma propozycję powrotu do serii "Captain America", ani nie chciałby takiej propozycji usłyszeć.

W pierwszej części filmowego cyklu, "Captain America: Pierwsze starcie" aktor zagrał czarny charakter, założyciela organizacji HYDRA. Aluzje do tej postaci pojawiły się ostatnio w serialu "Agenci T.A.R.C.Z.Y.", więc nie wiadomo czy autorzy kolejnego filmu o losach Kapitana Ameryki, Anthony i Joe Russ, nie będą chcieli powrotu postaci Red Skull.

- Z nikim nie rozmawiałem na ten temat. Musimy poczekać i się przekonamy - wyjaśnia Hugo Weaving. - To nie jest coś, co chciałbym powtórzyć. Cieszę się, że zagrałem w tym filmie. Podpisałem kontrakt na udział w kolejnych, więc pewnie byłbym zobowiązany, ale nie sądzę aby chcieli kogokolwiek zmuszać.

d2gs1uz

Przypomnijmy, że w trzecim obrazie o dzielnym Kapitanie Ameryce, "Captain America: Civil War", ma dojść do swoistej wojny domowej w świecie Marvela. Konflikt rozpocznie dyskusja Kapitana Ameryki i Iron Mana w kwestii ustawy Superhero Registration Act, zmuszającej herosów do ujawnienia swych tożsamości władzom i działania pod ich kontrolą.

Premierę "Captain America: Civil War" zaplanowano na 29 kwietnia 2016 roku.

d2gs1uz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2gs1uz
d2gs1uz