Trwa ładowanie...
d4b2s2m
Aktualności

Hugo Weaving nie tęskni za Kapitanem Ameryką

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Hugo Weaving nie tęskni za Kapitanem Ameryką
d4b2s2m

Hugo Weaving ani nie wie czy otrzyma propozycję powrotu do serii "Captain America", ani nie chciałby takiej propozycji usłyszeć.

W pierwszej części filmowego cyklu, "Captain America: Pierwsze starcie" aktor zagrał czarny charakter, założyciela organizacji HYDRA. Aluzje do tej postaci pojawiły się ostatnio w serialu "Agenci T.A.R.C.Z.Y.", więc nie wiadomo czy autorzy kolejnego filmu o losach Kapitana Ameryki, Anthony i Joe Russ, nie będą chcieli powrotu postaci Red Skull.

- Z nikim nie rozmawiałem na ten temat. Musimy poczekać i się przekonamy - wyjaśnia Hugo Weaving. - To nie jest coś, co chciałbym powtórzyć. Cieszę się, że zagrałem w tym filmie. Podpisałem kontrakt na udział w kolejnych, więc pewnie byłbym zobowiązany, ale nie sądzę aby chcieli kogokolwiek zmuszać.

d4b2s2m

Przypomnijmy, że w trzecim obrazie o dzielnym Kapitanie Ameryce, "Captain America: Civil War", ma dojść do swoistej wojny domowej w świecie Marvela. Konflikt rozpocznie dyskusja Kapitana Ameryki i Iron Mana w kwestii ustawy Superhero Registration Act, zmuszającej herosów do ujawnienia swych tożsamości władzom i działania pod ich kontrolą.

Premierę "Captain America: Civil War" zaplanowano na 29 kwietnia 2016 roku.

d4b2s2m

Podziel się opinią

Share

d4b2s2m

d4b2s2m