Trwa ładowanie...
d1xzsq2

Iggy Azalea na płycie Demi Lovato

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Iggy Azalea na płycie Demi Lovato
d1xzsq2

Demi Lovato zapowiedziała, że nad jej nadchodzącym albumie pojawi się Iggy Azalea.

- Jestem szczęśliwa, że nie tylko będę jedną z jej druhen, ale i dlatego, że to jedna z moich najbliższych przyjaciółek i to wielki zaszczyt, że pojawi się na mojej płycie - wyjaśnia Lovato. - Próbuję ustalić, w której piosence powinna wystąpić. Na pewno jednak ją usłyszycie.

Artystka opublikowała niedawno utwór "Cool for the Summer", który zapowiada jej nadchodzące, niezatytułowane wydawnictwo. Dyskografię Amerykanki zamyka longplay "Demi" z maja 2013 roku. Gwiazdę ostatnio można było podziwiać na małym ekranie w produkcjach "Glee" i "Sonny with a Chance", a ostatnio potwierdziła udział w serialu "Od zmierzchu do świtu" oraz w filmie "Get Smurfy", gdzie użyczy głosu Smerfetce.

Iggy Azalea przyjęła oświadczyny amerykańskiego koszykarza Nicka Younga i właśnie planuje ślub. Australijka ma na koncie jeden album, "The New Classic" z kwietnia 2014 roku. Wznowienie dzieła, przemianowane na "Reclassified", ukazało się w listopadzie 2014 roku. Raperka pojawiła się gościnnie w utworze Britney Spears, "Pretty Girls".

d1xzsq2

Podziel się opinią

Share
d1xzsq2
d1xzsq2