Trwa ładowanie...
d1iu5lf

Igor Herbut śpiewa piosenkę do filmu "Miłośc jest wszystkim". Wielka premiera teledysku

Chociaż do gwiazdki jeszcze daleko, to w sieci pojawił się już prezent dla wszystkich miłośników świątecznych komedii. W serwisie YouTube można obejrzeć teledysk do utworu promującego film "Miłość jest wszystkim”. Piosenkę o tym samym tytule wykonuje jeden z najbardziej charyzmatycznych wokalistów polskiej sceny muzycznej – Igor Herbut.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Igor Herbut śpiewa piosenkę do filmu "Miłośc jest wszystkim". Wielka premiera teledysku
(Materiały prasowe)
d1iu5lf

Dwukrotnie nominowany do Fryderyków kompozytor, wokalista, autor tekstów, producent muzyczny i frontman grupy LemON, zainspirował się przesłaniem filmu: -To historia o romantycznych nieporozumieniach i romantycznych porozumieniach. O rozstaniach i powrotach. O tym, że miłość czasem jest brzydka, czasem ładna, ale zawsze jest wszystkim. To film o życiu, po prostu. O życiu uczuciowym. A nic nie inspiruje kompozytora i wokalisty tak, jak życie uczuciowe – mówi wokalista.

"Na każdym koncercie mówię: wszystkie piosenki są o miłości. Tak samo chyba jest z kinem. Wszystkie filmy, w jakimś stopniu, są o miłości. A Miłość jest wszystkim otwarcie, na wstępie, już w tytule stawia sprawę jasno” – podkreśla Igor Herbut.

d1iu5lf

"Miłość jest wszystkim” – wspólny filmowy projekt TVN i Akson Studio to nowa świąteczna komedia, której akcja dzieje się w Gdańsku w czasie grudniowych przygotowań do gwiazdki. Reżyserem filmu jest Michał Kwieciński, a w rolach głównych występują: Olaf Lubaszenko, Agnieszka Grochowska, Jan Englert, Eryk Lubos, Joanna Kulig, Mateusz Damięcki, Maciej Musiał, Leszek Lichota, Aleksandra Adamska, Julia Wyszyńska, Marcin Korcz, Michał Czernecki i Joanna Balasz. Oto historia ku pokrzepieniu serc i uspokojeniu świątecznych nerwów. Historia dla każdego, kto w świątecznym czasie wariuje z nadmiaru obowiązków i zastanawia się jak przetrwać ten czas. Czy miłość jest odpowiedzią? Czy miłość wystarczy?

Zakochaj się w nowej komedii świątecznej już od 23 listopada w kinach.

Święta to czas radości i spokoju, ale przygotowania do nich to prawdziwy chaos… Chaos, który może zburzyć doskonałe plany oraz uruchomić lawinę wyjątkowych zdarzeń. W najnowszej komedii „Miłość jest wszystkim” czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Dalej będzie już tylko ciekawiej. Romans z najpopularniejszym polskim piłkarzem spotka tę, której nikt nie nazwałby fanką futbolu, sekrety i młody przystojny mężczyzna zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.

Nasz film "Miłość jest wszystkim” opowiada o tym, co najważniejsze czyli o uczuciach i relacjach między ludźmi, o tym co nas łączy, a nie dzieli i o świątecznym czasie, kiedy najbardziej uświadamiamy sobie, ile znaczy wybaczenie. To zupełnie nowa komedia świąteczna – ciepła, wzruszająca i pełna humoru opowieść jak nie zwariować w święta i poddać się miłości – Dorota Chamczyk, producent TVN.

d1iu5lf

Podziel się opinią

Share

d1iu5lf

d1iu5lf