Trwa ładowanie...
igrzyska śmierci
02-10-2015 03:04

''Igrzyska śmierci'' coraz bliżej

''Igrzyska śmierci'' coraz bliżej
dh5l1ml
dh5l1ml

Twórcy filmu "Igrzysk śmierci: Kosogłos. Część 2" opublikowali klip promujący film.

W nadchodzącym obrazie, podczas gdy Panem pogrążone jest w wojnie, Katniss (Jennifer Lawrence) staje naprzeciwko prezydenta Snowa (Doald Sutherland) w ostatecznym starciu. Towarzyszy jej grupa najbliższych przyjaciół - Gale (Liam Hemsworth), Finnick (Sam Claflin) i Peeta (Josh Hutcherson).

Katniss wyrusza na misję z oddziałem z Dystryktu 13. Bohaterowie ryzykują życie, próbując przeprowadzić zamach na prezydenta Snowa, którego obsesja na punkcie zniszczenia Katniss wzrasta. Zabójcze pułapki, niebezpieczni wrogowie i moralne wybory, które czekają na Katniss będą większym wyznaniem niż jakakolwiek arena, na której przyszło jej walczyć podczas Głodowych Igrzysk.

Klip można zobaczyć pod tym adresem.

dh5l1ml

Scenariusz do filmu "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2" napisali Peter Craig i Danny Stron. Za kamerą stanął Francis Lawrence.

W obsadzie znaleźli się Jennifer Lawrence, Woody Harrelson, Elizabeth Banks, Philip Seymour Hoffman, Jeffrey Wright, Willow Shields, Sam Claflin, Jena Malone, Stanley Tucci i Donald Sutherland, którzy ponownie wcielą się w bohaterów znanych z "Igrzysk śmierci" i Igrzysk śmierci: W pierścieniu ognia".

Dołączą do nich również aktorzy z pierwszej części "Kosogłosa": laureatka Oscara Julianne Moore, Mahershala Ali, Natalie Dormer, Wes Chatham, Elden Henson i Evan Ross.

Film trafi to kin 20 listopada 2015 roku.

dh5l1ml
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dh5l1ml