Trwa ładowanie...

''Igrzyska śmierci'': Lawrence i Hutcherson postrachem ekipy

Share
''Igrzyska śmierci'': Lawrence i Hutcherson postrachem ekipy
d3fv3d4

Na planie serii o igrzyskach śmierci *Jennifer Lawrence i Josh Hutcherson wyśmienicie się bawią. Regularnie robią też psikusy swoim zapracowanym kolegom i koleżankom.*

- Baliśmy się trochę o nowych aktorów, którzy zjawili się na planie "W pierścieniu ognia" - przyznaje Hutcherson. - Gdy jesteśmy razem, zaczyna nam odbijać, co u ludzi, którzy nas nie znają, może budzić lekki strach...

- Nie jest łatwo pracować z kimś, z kim tak bardzo się przyjaźni - dodaje aktor. - Bywało, że z naszej winy trzeba było powtarzać ujęcie. Ale nie mogliśmy przestać się śmiać.

d3fv3d4

Szczególne rozbawienie u aktorów powoduje kręcenie emocjonalnych, romantycznych scen.

Przypomnijmy, że "Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia" to ekranizacja drugiego tomu trylogii Suzanne Collins. Katniss (Lawrence) i Peeta (Hutcherson) przygotowują się do odbycia obowiązkowego tournée zwycięzców, kiedy dowiadują się o fali zamieszek, do których przyczynił się ich zuchwały czyn. Coraz bardziej komplikuje się też relacja między Katniss, Peetą i Gale'em. W tle trwają przygotowania do rocznicowych, 75. Głodowych Igrzysk, które przyniosą bardziej niż zaskakujący obrót spraw.

W filmie grają również Liam Hemsworth, Sam Claflin, Jena Malone, Elizabeth Banks, Woody Harrelson, Philip Seymour Hoffman, Stanley Tucci, Jeffrey Wright i Amanda Plummer. Za reżyserię odpowiada Francis Lawrence.

Na polskich ekranach produkcja zagości już 22 listopada.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d3fv3d4

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3fv3d4
d3fv3d4