Trwa ładowanie...
d2fad3p

''Igrzyska śmierci'': Pierwsze pokazy już po północy z czwartku na piątek

Share
''Igrzyska śmierci'': Pierwsze pokazy już po północy z czwartku na piątek
Źródło: Forum Film
d2fad3p

Kina wychodząc naprzeciw wielkiemu oczekiwaniu widzów na „Igrzyska śmierci”, organizują pierwsze pokazy filmu już po północy z czwartku na piątek, 23 marca. Bilety na seanse w wybranych kinach można rezerwować już teraz na stronach Cinema City, Heliosa i Multikina.

Opinie o tym, że „Igrzyska śmierci” mogą zarobić w USA 125 mln dolarów już podczas trzydniowego weekendu otwarcia, stają się coraz bardziej wiarygodne. Największe portale zajmujące się dystrybucją biletów online za Oceanem, sprzedały już ponad milion biletów. Tym razem wytarty slogan o „najbardziej oczekiwanym filmie roku” wydaje się więcej niż odpowiedni. Film pobił już rekord rezerwacji przedpremierowych „Sagi Zmierzch: Zaćmienie” ustanowiony w 2010 roku.

O filmie:

d2fad3p

Katniss pochodzi z Dwunastego Dystryktu, jednego z najbiedniejszych regionów w państwie Panem. Kiedy jej młodsza siostra zostaje wylosowana do udziału w Głodowych Igrzyskach, corocznym turnieju organizowanym przez bezwzględne władze, Katniss zgłasza się by zająć jej miejsce. Musi opuścić nie tylko rodzinę, której jest żywicielką, ale i Gale’a, który zdaje się być kimś więcej niż przyjacielem. Aby ich jeszcze zobaczyć, musi zwyciężyć w transmitowanych przez telewizję Igrzyskach. Przeżyć może tylko jeden uczestnik.

Pochodzący z biednego dystryktu i nie szkoleni w walce Katniss i chłopak Peeta, w oczach widzów skazani są na porażkę. Igrzyska są jednak nieprzewidywalne. Między młodymi rodzi się uczucie, a odważna szesnastolatka rozpala w ludziach nadzieję na zmiany. Staje się symbolem buntu i walki z niesprawiedliwością. Jednak jeśli kiedykolwiek ma zobaczyć jeszcze rodzinny Dystrykt 12, musi dokonać rzeczy niemożliwych…

d2fad3p

Podziel się opinią

Share
d2fad3p
d2fad3p