Trwa ładowanie...
d3fzb10
Aktualności

"Inferno": Tom Hanks nie wie, co się dzieje

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Inferno": Tom Hanks nie wie, co się dzieje
(CTMG)
d3fzb10

Twórcy "Inferno", kolejnej ekranizacji prozy Dana Browna, opublikowali nowy klip promujący dzieło.

Obraz zrealizowany przez Sony Pictures stanowi kontynuację "Kodu Da Vinci". Dzieło będzie trzecią częścią historii profesora Roberta Langdona (ponownie Tom Hanks). W nowej odsłonie światowej sławy specjalista w dziedzinie symboli, budzi się w zupełnie obcym miejscu w szpitalnym łóżku. Nie pamięta, jak i dlaczego znalazł się w szpitalu, ani skąd się wziął tajemniczy przedmiot, który znajduje w swojej marynarce. Nie ma jednak czasu na rozmyślania. Ledwie odzyskuje przytomność, już ktoś usiłuje go zabić. W pośpiechu opuszcza szpital w towarzystwie młodej lekarki. Ścigany przez wrogów przemierza uliczki Florencji, próbując rozwikłać tajemniczą zagadkę. Podąża śladem wskazówek zawartych w słynnym poemacie Dantego.

d3fzb10

Felicity Jones wciela się w Siennę Brooks, lekarkę która pomaga Langdonowi odzyskać pamięć. Irrfan Khan gra Harry'ego Simsa znanego także jako Provost, Omar Sy jest Christophem Bruderem, a Sidse Babett Knudsen portretuje panią dr Elizabeth Sinskey, szefową Światowej Organizacji Zdrowia. Ben Foster to czarny charakter.

Za reżyserię odpowiada Ron Howard. Scenariusz na podstawie książki Dana Browna napisał David Koepp. Premiera planowana jest na 28 października 2016 roku.

d3fzb10

Podziel się opinią

Share

d3fzb10

d3fzb10