Trwa ładowanie...
d9h9wy9
Aktualności

''Inferno'': Tom Hanks ostatnią nadzieję ludzkości [ZWIASTUN]

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Inferno'': Tom Hanks ostatnią nadzieję ludzkości [ZWIASTUN]
d9h9wy9

Supertrio: Tom Hanks, Ron Howard i Dan Brown przedstawiają ekranizację najlepiej sprzedającej się książki 2013 roku - "Inferno". Do sieci właśnie trafił zwiastun nadchodzącego filmu.

Obraz stanowi kontynuację "Kodu Da Vinci". Dzieło będzie trzecią częścią historii profesora Roberta Langdona (ponownie Tom Hanks). W nowej odsłonie światowej sławy specjalista w dziedzinie symboli, budzi się w zupełnie obcym miejscu w szpitalnym łóżku. Nie pamięta, jak i dlaczego znalazł się w szpitalu, ani skąd się wziął tajemniczy przedmiot, który znajduje w swojej marynarce. Nie ma jednak czasu na rozmyślania. Ledwie odzyskuje przytomność, już ktoś usiłuje go zabić. W pośpiechu opuszcza szpital w towarzystwie młodej lekarki. Ścigany przez wrogów przemierza uliczki Florencji, próbując rozwikłać tajemniczą zagadkę. Podąża śladem wskazówek zawartych w słynnym poemacie Dantego.

d9h9wy9

- Jesteś ostatnią nadzieją ludzkości - słyszymy w blisko dwuminutowym teaserze.

W obrazie Felicity Jones wciela się w Siennę Brooks, lekarkę która pomaga Langdonowi odzyskać pamięć. Irrfan Khan gra Harry'ego Simsa znanego także jako Provost, Omar Sy jest Christophem Bruderem, a Sidse Babett Knudsen portretuje panią dr Elizabeth Sinskey, szefową Światowej Organizacji Zdrowia. Ben Foster to z kolei czarny charakter.

Za reżyserię odpowiada Ron Howard.* Premiera planowana jest na 28 października 2016 roku.*

d9h9wy9

Podziel się opinią

Share

d9h9wy9

d9h9wy9