ycipk-1yy9ml

Internauci oburzeni wyróżnieniem Kirka Douglasa na Złotych Globach

Na gali rozdania Złotych Globów 2018 pojawił się 101-letni Kirk Douglas. Aktor jest żywą legendą Hollywood. Nie obyło się jednak bez kontrowersji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kirk Douglas
Kirk Douglas (East News)
ycipk-1yy9ml

Podczas imprezy aktor znany z takich produkcji jak "Doktor Jekyll i pan Hyde", "Ostatni zachód słońca" czy "Illusion", pojawił się na scenie u boku swojej synowej, Catherine Zety-Jones. To właśnie ten moment wywołał sporo emocji. Cała tegoroczna gala rozdania nagród filmowych połączona była z akcją #metoo. Prawie wszystkie kobiety zaproszone na Złote Globy ubrały się w czarne kreacje na znak solidarności z ofiarami molestowania seksualnego.

Tymczasem Kirk Douglas przed laty był podejrzany o gwałt na 16-letniej Natalie Wood. Sprawa wciąż nie została wyjaśniona, a siostra aktorki powiedziała, że nazwisko oprawcy wyjawi po jego śmierci. Chociaż zgromadzeni na sali twórcy, aktorzy i aktorki przywitali Douglasa ogromnymi brawami, to internauci mieli, co do jego obecności na Złotych Globach i wyróżnienia spore wątpliwości.

- Kirk Douglas otrzymał owację na stojąco, a czy on nie był kiedyś oskarżony o molestowanie seksualne? Czy coś źle kojarzę? - napisał jeden z internautów na Twitterze.

ycipk-1yy9ml

- Naprawdę? Kirk Douglas zgwałcił 16-letnią Natalie Wood. Nikt nie zrobił researchu? - wtóruje mu inny.

- Kirk Douglas zgwałcił 16-letnią Natalie Wood, a oni zachowują się tak, jakby był bohaterem, któremu należy się szacunek. Przepraszam, ale nie powinno tak być - napisała oburzona internautka.

Czy waszym zdaniem to przypadkowa wpadka? A może organizatorzy celowo "przeoczyli" medialne doniesienia sprzed lat?

ycipk-1yy9ml

ZOBACZ TAKŻE: Tego nie wiedziałeś o Złotych Globach!

ycipk-1yy9ml
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1yy9ml

ycipk-1yy9ml
ycipk-1yy9ml