Trwa ładowanie...
saoirse ronan
26-03-2013 13:53

''Intruz'': Wywiady z twórcami [wideo]

''Intruz'': Wywiady z twórcami [wideo]Źródło: Monolith Films
d1dwud8
d1dwud8

Z okazji zbliżającej się premiery filmu "Intruz" (na podstawie scenariusza Stephenie Meyer, autorki ”Sagi: Zmierzch") prezentujemy wywiady z twórcami w krótkim klipie wideo.

Przypomnijmy, iż akcja "Intruza" rozgrywa się w przyszłości. Panowanie na Ziemi przejął niewidzialny wróg. Najeźdźcy opanowali ludzkie ciała umieszczając w nich Dusze, dla których ludzie są jedynie żywicielami. Dusze są z natury dobre, spokojne i łagodne, ale nie potrafią czuć jak my. Melanie - jedna z ostatnich wolnych istot, zostaje schwytana, a w jej ciele umieszczona zostaje Wagabunda. Jest to doświadczona dusza, która zamieszkiwała już na siedmiu planetach. Jej zadaniem jest poznanie wspomnień Melanie i odkrycie, gdzie jeszcze ukrywają się buntownicy czyli wolni ludzie. Zadanie okazuje się jednak o wiele trudniejsze niż można było przypuszczać.

Melanie jest wyjątkowo silną osobowością i toczy z Wagabundą walkę o panowanie nad ciałem i umysłem. Co więcej - z czasem - Wagabunda poznaje wspomnienia dziewczyny o ukochanym mężczyźnie i sama zaczyna odczuwać coś dziwnego? Wkrótce Melanie i Wagabudna zawrą swoisty pakt i wyruszą na pustynię w poszukiwaniu mężczyzny bez którego nie potrafią żyć?

W filmie grają: Saoirse Ronan, Max Irons, Diane Kruger, Jake Abel,William Hurt, Frances Fisher oraz Boyd Holbrook. Zobaczcie też zwiastun "Intruza" w reżyserii Andrew Niccol:

Na polskie ekrany produkcja trafi już 5 kwietnia.

d1dwud8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1dwud8