Trwa ładowanie...
ycipk-40qy35

"Irlandczyk": zobacz oficjalny zwiastun. Premiera 27 listopada

Netflix udostępnił oficjalny zwiastun najnowszej produkcji Martina Scorsese. "Irlandczyk" trafi na platformę streamingową 27 listopada, ale wcześniej będzie można go obejrzeć w wybranych kinach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Al Pacino i Robert De Niro w filmie "Irlandczyk"
Al Pacino i Robert De Niro w filmie "Irlandczyk" (Materiały prasowe)
ycipk-40qy35

"Irlandczyk" to osadzona w powojennej Ameryce epicka gangsterska opowieść widziana oczami weterana II wojny światowej Franka Sheerana. Oszusta i płatnego mordercy, pracującego dla najsłynniejszych mafiosów z tamtej epoki. Rozgrywająca się na przestrzeni kilkudziesięciu lat saga poświęcona jest jednej z największych zagadek kryminalnych w historii Stanów Zjednoczonych – tajemniczemu zaginięciu legendarnego przywódcy związków zawodowych Jimmy’ego Hoffa.

Obejrzyj: "Irlandczyk" - oficjalny zwiastun:

ycipk-40qy35

Widzowie wezmą udział w brutalnej podróży, podczas której zostaną przed nimi odsłonięte kulisy funkcjonowania przestępczego półświatka, wewnętrznych walk o wpływy oraz kryminalnych powiązań ze światem polityki.

"Irlandczyk" zapowiada się na spełnienie marzeń fanów Martina Scorsese. Reżyserowi "Chłopców z ferajny" i "Taksówkarza" udało się zebrać na jednym planie największe gwiazdy gangsterskiego kina: Roberta De Niro, Ala Pacino i Joe Pesci'ego,

Trwające trzy i pół godziny widowisko będzie dostępne dla widzów Netfliksa od 27 listopada. Pięć dni wcześniej "Irlandczyk" będzie pokazywany w wybranych kinach. Zaplanowano też kilka pokazów na festiwalach (począwszy od Nowego Jorku – 27 września), które być może pozwolą "Irlandczykowi" wystartować w wyścigu po Oscary.

Zobacz także: Najlepsze filmy na faktach 2019

ycipk-40qy35

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku

Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-40qy35

ycipk-40qy35
ycipk-40qy35