Trwa ładowanie...
d12gn49

"Iron Sky: The Coming Race" - Hitler ujeżdżający dinozaura w zwiastunie komedii

W sieci pojawił się oficjalny zwiastun produkcji "Iron Sky: The Coming Race". Fani absurdalnej komedii nie powinni czuć się zawiedzeni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kadr z filmu "Iron Sky: The Coming Race"
Kadr z filmu "Iron Sky: The Coming Race" (Materiały prasowe)
d12gn49

"Iron Sky" to bez wątpienia jeden z najbardziej zwariowanych filmów ostatnich lat. Wyprodukowana w roku 2012 komedia Timo Vuorensola opowiadała o żołnierzach III Rzeszy, którzy na chwilę przed zakończeniem wojny zostają wysłani w przestrzeń kosmiczną. Choć obraz zebrał mieszane oceny od krytyków, przypadł do gustu wielu miłośnikom kina klasy B. Teraz fani absurdalnego humoru będą mieli okazję ponownie przenieść się do szalonego świata stworzonego przez fińskiego reżysera. Wkrótce na ekranach kin zagości sequel pierwszej części "Iron Sky" zatytułowany "The Coming Race". W sieci pojawił się właśnie zwiastun nadchodzącej produkcji.

Krótki klip jednoznacznie udowadnia, że Vuorensola nie zamierza rezygnować z konwencji, która zapewniła "sławę" pierwszej części "Iron Sky". Zwiastun prezentuje m.in. scenę przejażdżki Adolfa Hitlera na dinozaurze.

d12gn49

O czym będzie "Iron Sky: The Coming Race"? Należąca do nazistowskich Niemiec baza księżycowa okaże się jedynym schronieniem dla ludzkości. Ziemia została całkowicie zniszczona po okrutnej wojnie nuklearnej. Istnieje jednak szansa uratowania gatunku i ponownego zamieszkania na planecie. Wcześniej jednak Obi Washington wraz z grupą ocalałych bohaterów musi pokonać reptiliańską rasę wspomaganą przez armię dinozaurów.

W rolach głównych filmu wystąpią Lara Rossi, Udo Kier, Julia Dietze, Stephanie Paul, Lloyd Kauffman i Tom Green. Obraz trafi na ekrany kin prawdopodobnie w lutym 2018 roku. Co ciekawe, większość budżetu produkcji pochodzi ze zbiórki crowdfundingowej.

d12gn49

Podziel się opinią

Share
d12gn49
d12gn49