Trwa ładowanie...

''Irrational Man'': Nowy film Woody'ego Allena w wakacje w Polsce

Share
''Irrational Man'': Nowy film Woody'ego Allena w wakacje w Polsce
d2vixut

Najnowsze dzieło Woody'ego Allena, "Irrational Man", zawita do naszych kin 14 sierpnia.

Po spacerze szlakiem europejskich stolic, reżyser powraca do rodzinnej Ameryki, gdzie powstały jego najsłynniejsze dzieła, na czele z oscarowym "Blue Jasmine" i uwielbianym przez Polaków "Co nas kręci, co nas podnieca".

Fabuła "Irrational Man" skupia się na historii profesora filozofii z Rhode Island, którego życie staje na głowie, gdy ten zaczyna spotykać się z jedną ze swoich studentek.

d2vixut

W rolach głównych zobaczymy trzykrotnie nominowanego do Oscara Joaquina Phoeniksa ("Mistrz", "Spacer po linie", "Gladiator") oraz jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia, urastającą na nową muzę reżysera, zdobywczynię nominacji do Oscara, BAFTA i Złotego Globu - Emmę Stone ("Birdman", "Służące"). Partnerują im m.in. nominowana do Złotego Globu - Parker Posey ("Ostrożnie z dziewczynami", "Masz wiadomość"), Gary Wilmes ("Sekretne życie Waltera Mitty, "Salt") oraz nowy ulubieniec nastolatków, Jamie Blackley ("Zostań, jeśli kochasz", "Królewna Śnieżka i Łowca").

Światowa premiera filmu odbędzie się w ramach pokazu specjalnego na festiwalu w Cannes. Do polskich kin "Irrational Man" trafi 14 sierpnia.

d2vixut

Podziel się opinią

Share
d2vixut
d2vixut