Trwa ładowanie...

James Gunn może nie opuścić galaktyki

Share
James Gunn może nie opuścić galaktyki
d7ick84

James Gunn otrzymał propozycję nakręcenia trzeciej części filmu "Strażnicy galaktyki".

Przypomnijmy, że reżyser pracuje obecnie nad drugą częścią przeboju. Jej premierę zaplanowano na 5 maja 2017 roku. Producenci z Marvel Studio jednak myślą już o kolejnym sequelu i z propozycją realizacji zwrócili się do autora oryginalnego filmu, Jamesa Gunna.

- Nie jestem pewien czy chcę to zrobić, ani czy nie chcę - oświadczył filmowiec, podkreślając, iż obecnie jest całkowicie zaangażowany w produkcję "Guardians of the Galaxy Vol. 2", tak aby powstał jak najlepszy sequel.

d7ick84

Jako strażników galaktyki ponownie będzie można zobaczyć Chrisa Pratta i Zoe Saldanę oraz usłyszeć Vina Diesela i Bradleya Coopera. Ponadto zobaczyć będzie można Dave'a Bautistę, Michaela Rookera, Karen Gillan, Elizabeth Debicki, Tommy'ego Flanagana oraz Chrisa Sullivana, a także - najprawdopodobniej w roli ojca Petera Quilla/Star Lorda - Kurta Russella. Mówi się również o gościnnym udziale Sylvestra Stallone.

Zgodnie z wcześniej ogłoszonymi przez Marvel Studio planami, produkcja trzeciego filmu z cyklu "Strażnicy galaktyki" nie ruszy przed 2019 rokiem.

d7ick84

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7ick84
d7ick84