Trwa ładowanie...

James Gunn wyreżyseruje trzecią część "Strażników Galaktyki"

James Gunn nie zamierza rezygnować z prac nad "Strażnikami Galaktyki". Reżyser dwóch pierwszych części filmowej sagi stanie za kamerą także trzeciej odsłony. Oprócz tego Gunn zamierza napisać scenariusz.

Share
James Gunn wyreżyseruje trzecią część "Strażników Galaktyki"
Źródło: Getty Images
d1r444c

Do kin nie zdążyła jeszcze wejść druga część "Strażników Galaktyki", a już wiemy, że w najbliższej przyszłości doczekamy się kolejnej odsłony serii. Reżyser James Gunn ogłosił na swoim fanpage'u, że po raz trzeci weźmie na warsztat przygody Petera Quilla i jego ekscentrycznej kompanii.

- Moja miłość do Rocketa, Groota, Gamory, Star-Lorda, Yondu, Mantis, Draksa i Nebuli jest głębsza niż sobie wyobrażacie i czuję, że czeka ich jeszcze wiele przygód i jeszcze wiele muszą się dowiedzieć o sobie oraz o wspaniałym i czasem przerażającym świecie, w którym żyjemy – napisał na Facebooku.

Póki co nie wiadomo, kiedy trzecia część serii miałaby pojawić się w kinach. "Strażnicy galaktyki vol.2" mają premierę 5 maja. W rolach głównych wystąpią Chris Pratt, Zoe Saldana oraz Dave Bautista. Głosu dwum postaciom użyczą z kolei takie gwiazdy jak Vin Diesel i Bradley Cooper. Od jakiegoś czasu wiadomo również, że w jednej z mniejszych ról zobaczymy Sylvestra Stallone'a.

"Strażnicy Galaktyki" mają szansę stać się jedną z najbardziej kasowych kinowych serii w historii. Box office pierwszej odsłony sagi *zamknął się w kwocie przekraczającej 774 mln dol. *

d1r444c

Podziel się opinią

Share
d1r444c
d1r444c