Trwa ładowanie...

Jean-Marc Vallée i Amy Adams jako Janis Joplin

Share
Jean-Marc Vallée i Amy Adams jako Janis Joplin
d4fg0b1

Jean-Marc Vallée negocjuje warunki reżyserii filmu biograficznego o Janis Joplin. W roli głównej miałaby wystąpić Amy Adams.

Janis Joplin zdobyła popularność w latach 60 przebojami "Piece of My Heart", "Me and Bobby McGee" oraz "Summertime". Zmarła 4 października 1970 roku w wieku 27 lat po przedawkowaniu narkotyków.

Nad nową wersją scenariusza filmu biograficznego o wokalistce pracują obecnie autorzy dramatu "Witaj w klubie", Craig Borten i Melisa Wallack. Jean-Marc Vallée negocjuje warunki reżyserii projektu. Produkują Ron Terry i Nathan Ross, który jest stałym współpracownikiem Vallée. W roli głównej zobaczymy Amy Adams. Produkcja ma ruszyć w drugiej połowie 2015 roku.

Janis Joplin (fot. AKPA)

d4fg0b1

Przypomnijmy, że o realizacji projektu Hollywood myśli już od dłuższego czasu. Wcześniej z produkcją związani byli Lee Daniels, Fernando Meirelles i Catherine Hardwicke. W pewnym momencie rolę główną chciała zagrać Renée Zellweger.

Zobacz Amy Adams w zwiastunie "American Hustle"

Niedawno Vallée zakończył zdjęcia do dramatu "Demolition" z Jakiem Gyllenhaalem i Naomi Watts w roli głównej. W grudniu w amerykańskich kina będzie można zobaczyć jego wcześniejsze dzieło, "Wild", z Reese Witherspoon.

d4fg0b1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4fg0b1
d4fg0b1