Trwa ładowanie...
jimmy fallon
03-08-2016 04:34

Jimmy Fallon poprowadzi Złote Globy

Jimmy Fallon poprowadzi Złote Globy
d1s9ctf
d1s9ctf

Popularny amerykański prezenter telewizyjny, Jimmy Fallon, został gospodarzem przyszłorocznej gali wręczenia Złotych Globów.

W tym roku imprezę prowadził Ricky Gervais, a w 2015 Tina Fey i Amy Poehler. Ceremonia rozdania nagród odbędzie się 8 stycznia 2017 roku.

Jimmy Fallon kojarzony jest przede wszystkim z programu "The Tonight Show". Ma on jednak także doświadczenie wokalne i aktorskie. Na koncie ma płyty "The Bathroom Wall" (2002) i "Blow Your Pants Off" (2012), a także role w filmach "Taxi", "Miłosna zagrywka" czy serialach "Rockefeller Plaza 30" i "Kompania braci".

Złote Globy przyznaje Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej. Statuetki rozdane zostaną po raz 74. Obok Oscarów to najważniejsze nagrody w Hollywood. Często zresztą ich laureaci potem królują na gali Amerykańskiej Akademii Filmowej. Przyznawane są jednak nie tylko w filmowych, ale i telewizyjnych kategoriach. Nominacje poznamy 12 grudnia 2016 roku. Przypomnijmy, że wśród triumfatorów 73. edycji Złotych Globów znalazły się m.in. takie tytuły jak "Zjawa" i "Marsjanin".

d1s9ctf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1s9ctf