Trwa ładowanie...
d3lugb3

Jodie Foster nie traktowała ulgowo Jennifer Lawrence

Share
Jodie Foster nie traktowała ulgowo Jennifer Lawrence
d3lugb3

Zdobywczyni Oscara, Jennifer Lawrence (nazywana również królową wpadek), wyznała, że za jeden z jej największych autorytetów uważa Jodie Foster, z którą miała okazję pracować przy filmie "Podwójne życie".

Foster zagrała tam żonę głównego bohatera, Meredith i podjęła się reżyserii produkcji. Na planie często udzielała krytycznych uwag Jennifer Lawrence, czyli filmowej Norah.

- W aktorach, którzy pracują jako reżyserzy lubię to, że nie boją się innych aktorów - mówi Jennifer Lawrence. - Ludzie chodzą wokół nas na paluszkach, jakbyśmy byli emocjonalną miną. W sumie może mają rację, ale wolałabym żeby mówiono mi, że robię coś źle. Jodie była bardzo stanowcza. Wydawała komendy typu "Mów głośniej. Zrób to tak. To mi się podoba".

d3lugb3

Od czasu premiery "Podwójnego życia" w marcu 2011 roku, Foster zawsze chwaliła młodą gwiazdę za dobry wybór kolejnych ról.

Jennifer Lawrence będzie można jeszcze w tym roku zobaczyć w sequelu hitu dla nastolatków - "Igrzyska Śmierci". Druga odsłona sagi, "W pierścieniu ognia" pojawi się w polskich kinach 22 listopada 2013 roku. Z kolei Jodie Foster jest jedną z gwiazd filmu science-fiction "Elizjum", którego premierę zaplanowano na 16 sierpnia 2013 roku.

d3lugb3

Podziel się opinią

Share
d3lugb3
d3lugb3