Trwa ładowanie...
doj4d3z

Johnny Jewel z Chromatics dla Ryana Goslinga

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Johnny Jewel z Chromatics dla Ryana Goslinga
doj4d3z

Johnny Jewel znany z Chromatics opublikował kolejne nagranie z filmu Ryana Goslinga, "Lost River".

Soundtrack ukaże się 30 marca nakładem należącej do Jewela firmy Italians Do It Better. Muzyk zaprezentował już dwa utwory, a teraz kolejny - "Bullytown", który można znaleźć na SoundCloud.

Pełna lista kompozycji na razie nie jest znana. Wiadomo jednak, że w zestawie znajdą się piosenki Chromatics, Glass Candy, Desire czy Symmetry, jak również nagrania z udziałem aktorów Bena Mendelsohna i Saoirse Ronan.

doj4d3z

Tytuł obrazu odnosi się do miejsca, w którym rozgrywa się akcja. Lost River to niegdyś idylliczne miasteczko, które teraz popada w ruinę i zaczyna pociągać za sobą swoich mieszkańców. Opowieść dotyczy samotnej matki, która opiekuje się dwoma synami. Jeden z nich odnajduje tajemną drogę do podwodnego miasta.

Film po pokazach w Cannes opisywano jako "dziwny" lub "dla koneserów". - Gdyby w jakiś sposób Terrence Malick i David Lynch poczęli artystyczne dziecko miłości i zostałoby one porwane, duszone i wielokrotnie kopane w twarz przez Nicolasa Windinga Refna, efekt musiałby przypominać "Lost River" - pisał o debiucie Goslinga dziennikarz "Variety" Justin Chang i była to jedna z łagodniejszych ocen dzieła.

Premiera odbędzie się 10 kwietnia. "Lost River" od razu trafi na nośniki domowe.

doj4d3z

Podziel się opinią

Share
doj4d3z
doj4d3z