Trwa ładowanie...
d3rhlud

Johny Deep i Vanessa Paradis drżą o zdrowie syna. Jack jest poważnie chory

Ostatnimi czasy nie najlepiej dzieje się w życiu prywatnym Johnny'ego Depp'a. Rozwód w atmosferze skandalu, uzależnienie i kłopoty finansowe. Teraz jeszcze choroba syna Jacka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Johnny Depp martwi się o zdrowie syna
Johnny Depp martwi się o zdrowie syna (East News, Fot: East News)
d3rhlud

Media domyśliły się, że w domu Deppów nie dzieje się dobrze po tym, jak Vanessa Paradis nie pojawiła się na premierze własnego filmu. Jej nieobecność wytłumaczona została opieką nad 16-letnim synem jej i Johny'ego Deppa.

- Niestety, Vanessa Paradis nie mogła być z nami tego wieczoru, jest nieobecna, bo musiała zostać z synem, który jest ciężko chory - tłumaczył reżyser filmu "Nóż w sercu", Yann Gonzalez.

d3rhlud

Aktualnie nic nie wiadomo o stanie Jacka. Jeszcze niedawno paparazzi przyłapali go na lotnisku i wydawał się być w pełni sił.

Para ma dwójkę dzieci, Lily-Rose która urodziła się w 2000 r. oraz młodszego o dwa lata syna Jacka, którego pełne imię brzmi John Christopher Depp III. Choć nigdy nie zdecydowali się na ślub, byli ze sobą przez czternaście lat.

W 2012 roku postanowili się rozejść. Niedługo po tym Johny znalazł szczęście u boku sporo młodszej Amber Heard, która oskarżyła męża o pobicie.

d3rhlud

Skandalom nie było końca. W czerwcu pojawił się wywiad, w którym aktor przyznał się do depresji i problemu z nadużywaniem alkoholu. Depp aktualnie podróżuje po świecie wraz ze swoim zespołem muzycznym, który założył w 2015 r., Hollywood Vampires. 12 czerwca zagrali na warszawskim Torwarze.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3rhlud

Podziel się opinią

Share
d3rhlud
d3rhlud