Trwa ładowanie...

''Joy'': Nowy film z Jennifer Lawrence w kinach od 8 stycznia [ZWIASTUN]

Share
''Joy'': Nowy film z Jennifer Lawrence w kinach od 8 stycznia [ZWIASTUN]
Źródło: Imperial CinePix
d1gycow

Już 8 stycznia do polskich kin trafi "Joy" - nowy film z Jennifer Lawrence ("Igrzyska śmierci", "X-Men", "Poradnik pozytywnego myślenia"). 25-letnia zdobywczyni Oscara z 2012 roku zagra zmagającą się z życiem kobietę, która nieoczekiwanie dokonuje wynalazku, okazującego się światowym fenomenem.

Bohaterką dzieła w reżyserii Davida O. Russella jest Joy Mangano (Jennifer Lawrence), samotna matka z Long Island, która pracowała na trzech etatach, aby utrzymać rodzinę. Pewnego dnia wpadła na pomysł skonstruowania samowyżymającego się mopa, który następnie opatentowała i przedstawiła firmie prowadzącej telesprzedaż.

d1gycow

Jej mop okazał się strzałem w dziesiątkę, a Mangano nagle nie musiała martwić się o pieniądze. Przedsiębiorcza kobieta poszła za ciosem i opatentowała kilka innych przedmiotów codziennego użytku, m.in. specjalne wieszaki na ubrania, neutralizatory zapachów i linię praktycznych toreb podróżnych.

W obsadzie znaleźli się także Bradley Cooper, Robert De Niro, Edgar Ramirez, Diane Ladd, Virginia Madsen, Isabella Rossellini i Elisabeth Röhm.

"Joy" trafi do kin w 8 stycznia.

d1gycow

Podziel się opinią

Share
d1gycow
d1gycow