Trwa ładowanie...

Julia Kamińska, czyli brzydula po metamorfozie. Zobacz, jak aktorka opowiada o bohaterce filmu "Narzeczony mimo woli"

W komedii romantycznej "Narzeczony na niby” (na ekrany kin 12 stycznia) główną rolę zagra znana z serialu "Brzydula” - Julia Kamińska. Wcieli się w 30-letnią singielkę - Karinę. Dziewczyna ma złamane serce, nie zamierza jednak się nad tym rozczulać i zostać na planecie singli na długo. A jak najlepiej znaleźć idealnego narzeczonego? Wystarczy go wymyślić! Podejmuje się realizacji planu doskonałego i wszystkich w niego angażuje. Musi jednak uważać, bo co zrobi, gdy miłość okaże się być prawdziwa?

d2icfx1
d2icfx1

"Narzeczonego na niby” pokochają ci, którzy choć raz zakochali się w niewłaściwej osobie oraz ci, którzy wierzą, że o prawdziwą miłość warto walczyć, nawet jeśli zaczyna się mocno niefortunnie.

Na ekranie Julii Kamińskiej towarzyszyć będą najpopularniejsi aktorzy, m.in: Piotr Stramowski, Sonia Bohosiewicz, Barbara Kurdej-Szatan, Dorota Kolak, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Mikołaj Roznerski, Krzysztof Stelmaszyk, Andrzej Grabowski, Ilona Ostrowska, Ewa Kasprzyk, Janusz Chabior, Sebastian Karpiel-Bułecka oraz Vienio. Film wyreżyserował Bartosz Prokopowicz.

Bohaterowie filmu przekonają się czy małe, niewinne kłamstewko może wymknąć się spod kontroli i doprowadzić do totalnej katastrofy. A może dopiero jak wszystko się w życiu rozpada, możliwe staje się poukładanie wszystkiego od nowa? Karina (Julia Kamińska) próbuje z całych sił stworzyć pierwszy (tym razem) szczęśliwy związek. Niestety, mężczyzna, któremu oddała swoje serce, wydaje się być bardziej zainteresowany sobą, niż nią. Pewnego dnia, jedno nieprzewidziane zdarzenie i jedno małe kłamstewko zamieni jej uporządkowane życie w prawdziwy emocjonalny rollercoster. Szybko okaże się też, że każdy z bohaterów ma tak naprawdę coś do ukrycia. Gdy prawda wyjdzie na jaw, wszyscy będą musieli zrobić w końcu porządek w swoich związkach i w swoich sercach.

Narzeczony na niby - ale miłość prawdziwa!
*Od 12 stycznia w kinach! *

d2icfx1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2icfx1