Julianne Moore nie przestaje zachwycać się Joanną Kulig. Wyróżniła ją na swoim Instagramie

Od kilku dni rola Kulig w filmie "Zimna Wojna" jest jedną z największych sensacji tegorocznego Festiwalu w Cannes. Gratulacjom nie ma końca, a polska aktorka stała się ulubienicą samej Julianne Moore, która pokazała jej kolejny wyraz uznania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Odtwórczyni roli Zuli podbiła Cannes
Odtwórczyni roli Zuli podbiła Cannes (East News)
WP

Jedna z największych hollywoodzkich aktorek, Julianne Moore, podsumowała na swoim profilu na Instagramie pokazy filmowe na Festiwalu w Cannes. Dodała post, w którym wyróżniła dwie aktorki. *Obok Penelope Cruz pojawiła się... Joanna Kulig! *

Kulig gra główną rolę kobiecą w najnowszym filmie Pawlikowskiego, który ma ogromną szansę na zdobycie Złotej Palmy na Festiwalu Filmowym w Cannes 2018. Dobre prognozy cieszą tym bardziej, że od ostatniej walki polskiego filmu o statuetkę tego najbardziej prestiżowego festiwalu filmowego na świecie, minęło 16 lat. W 2002 r. Złotą Palmę wywalczył "Pianista" Romana Polańskiego. Choć wyniki tegorocznego Festiwalu poznamy dopiero w sobotę, 19 maja, Joanna Kulig już odniosła wielki sukces. Największym zaskoczeniem i jednocześnie zwieńczeniem sukcesu, były wylewne gratulacje od samej Julianne Moore.

WP

Hollywoodzka aktorka publicznie pogratulowała Kulig znakomitej roli. - Bardzo mocno mnie przytuliła. Była bardzo wzruszona, bardzo podobał jej się film i moja rola. Też ją przytuliłam i nie zapomnę tego do końca życia - mówiła Joanna w rozmowie z RMF24, nie kryjąc zadowolenia. Moore wyraz swojego zachwytu i uznania pokazała również komentując wspólne zdjęcie, umieszczone na profilu Kulig: "Gratuluję pięknego występu. Cały czas o nim myślę. Cieszę się, że miałam szansę cię poznać" - napisała.

Instagram.com
Podziel się

Gra Kulig w "Zimnej Wojnie" zachwyciła również krytyków i dziennikarzy, którzy już mieli szczęście obejrzeć film. Niemal każda opinia na jego temat - zarówno w polskich, jak i w zagranicznych mediach - wychwala wybitną, ekranową kreację młodej polskiej aktorki. Nie jest to jednak jej pierwszy zawodowy sukces. Kulig zachwyciła również rolą w "Sponsorignu" Małgorzaty Szumowskiej i wzbudziła ogromne zainteresowanie widowni drugoplanowa rolą w "Idzie" Pawlikowskiego. Wszystko wskazuje na to, że jej dobra passa trwa i szanse na zdobycie nagrody dla najlepszej aktorki na Festiwalu Filmowym w Cannes są ogromne.

East News
Podziel się
WP

Złotej Palmy życzymy również Pawłowi Pawlikowskiemu. "Zimna wojna" jest jednym z 21 filmów walczących w konkursie głównym tegorocznego Festiwalu Filmowego w Cannes. Po uroczystej premierze film został nagrodzony gromkimi oklaskami, które trwały nieprzerwanie przez 15 minut! Publiczność była zachwycona. Liczymy na to, że ten zachwyt to zapowiedź zwycięstwa i reżyser wyjedzie z Francji z zasłużoną statuetką.

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP