Trwa ładowanie...
d4jylc2

''Jurassic World'': Chris Pratt na pewno z dinozaurami

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Jurassic World'': Chris Pratt na pewno z dinozaurami
d4jylc2

Potwierdziły się doniesienia sprzed kilku miesięcy - w nowej odsłonie cyklu *"Park Jurajski" w jednej z ról zobaczymy Chrisa Pratta.*

Aktor podpisał już kontrakt. Jego udział potwierdził też Ron Howard, którego córka Bryce Dallas Howard również zagra w filmie. "Bryce i Chris spotkali się po raz pierwszy na czerwonym dywanie, a teraz razem zagrają w kolejnym Parku Jurajskim" - pochwalił się filmowiec na swoim oficjalnym profilu na Twitterze.

Na planie stawią się również Ty Simpkins i Nick Robinson. Za produkcję odpowiada Steven Spielberg, a za reżyserię - Colin Trevorrow. Premiera planowana jest na czerwiec 2015 roku.

d4jylc2

Akcja "Jurassic World" rozgrywać się będzie 22 lata po wydarzeniach z oryginalnego filmu. Bohaterowie ponownie znajdą się na znanej z poprzednich części fikcyjnej wyspie Isla Nublar. John Hammond spełnił swoje marzenie - wyspa stała się parkiem rozrywki, który każdego roku przyciąga 10 milionów gości. Z pozoru wydaje się, że w przybytku zadbano o wszelkie środki bezpieczeństwa, jednak szybko okazuje się, że natury nie da się tak łatwo okiełznać.

Pratta mogliśmy ostatnio oglądać w "Movie 43". Na premierę czeka inna produkcja z jego kreacją - "Strażnicy Galaktyki". Kogo zagra w "Jurassic World" - tego na razie nie ujawniono.

d4jylc2

Podziel się opinią

Share
d4jylc2
d4jylc2