Trwa ładowanie...
d7olnnf
Aktualności

Justin Lin zainteresowany "Akirą"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Justin Lin zainteresowany "Akirą"
(mat. dystrybutora)
d7olnnf

Justin Lin jest najnowszym kandydatem na fotel reżysera obrazu "Akira".

Film powstanie w oparciu o sześć części mangi autorstwa Katsuhiro Otomo, której głównymi bohaterami są Kaneda i Tetsuo, przyjaciele z gangu motocyklowego. Gdy Tetsuo powoduje wypadek i zabierają go do szpitala, okazuje się, że posiada potężne moce, o których wcześniej nie miał pojęcia.

Wytwórnia Warner Bros. już od kilku lat próbuje zrealizować obraz oparty na mandze. W 2012 roku pojawiła się informacja, że w adaptacji wystąpią m.in. Garrett Hedlund, Kristen Stewart, Helena Bonham Carter i Ken Watanabe. W sierpniu 2013 roku ogłoszono, że reżyserem zostanie Jaume Collet-Serra ("Non-Stop", "Tożsamość") a na pewnym etapie do filmu przymierzał się George Miller. Według najnowszych doniesień, projektem zainteresowany jest Justin Lin, który prowadzi rozmowy ze studiem.

Marco Ramirez, znany z pracy przy serialu "Synowie anarchii", ma napisać scenariusz, który wcześniej zlecono Dante Harperowi.

Justin Lin najlepiej znany jest z pracy przy serii "Szybcy i wściekli". Jego najnowsze dzieło to "Star Trek: W nieznane".

d7olnnf

Podziel się opinią

Share

d7olnnf

d7olnnf