Trwa ładowanie...
d2rofjs
Aktualności

Justin Theroux wśród pozostawionych

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Justin Theroux wśród pozostawionych
d2rofjs

Do sieci trafiła kolejna zapowiedź serialu HBO, "Pozostawieni" ("The Leftovers").

Cykl powstał na motywach bestsellerowej książki Toma Perrotty, "The Leftovers". Kiedy nagle znika 2 procent ludności, ci, którzy pozostali, starają się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Akcja serialu rozpoczyna się trzy lata później, kiedy ludzie nadal odczuwają skutki niewytłumaczalnego zniknięcia. Trudno im odciąć się od tego, co się wydarzyło. Producentami serialu są Damon Lindelof (laureat Emmy za "Lost: Zagubieni") oraz uznany powieściopisarz i scenarzysta Tom Perrotta (nominowany do Oscara za "Małe dzieci").

Nowy zwiastun można obejrzeć poniżej:

W dziesięcioodcinkowym serialu w roli głównej występuje Justin Theroux ("Mulholland Drive", "John Adams", "Sześć stóp pod ziemią") jako Kevin Garvey, szeryf, ojciec dwójki już prawie dorosłych dzieci, próbujący zachować pozory normalności w tej nietypowej sytuacji. W pozostałych rolach pojawiają się: Amy Brenneman ("Prywatna praktyka"), Christopher Eccleston ("Thor: Mroczny świat") oraz Liv Tyler ("Nieznajomi", "Władca pierścieni").

Premierowe odcinki serialu "Pozostawieni" będzie można oglądać w Polsce od 30 czerwca w każdy poniedziałek o godz. 22.00 w HBO. Serial będzie również dostępny w serwisach HBO GO i HBO OD.

d2rofjs

Podziel się opinią

Share

d2rofjs

d2rofjs