Trwa ładowanie...
bartłomiej topa
12-07-2014 03:03

"Kebab & Horoskop": Topa oszukańczym specem od marketingu

"Kebab & Horoskop": Topa oszukańczym specem od marketingu
d58xzel
d58xzel

Już wkrótce będziemy mogli podziwiać Bartłomieja Topę w czarnej komedii "Kebab & Horoskop". W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z filmu.

Bohaterami opowieści są pracownicy bankrutującego sklepu z dywanami. Szukają miłości i nieporadnie walczą z samotnością. Gdy szef postanawia ratować upadający biznes, sprzedawcy zostają skonfrontowani z dwoma oszustami o wdzięcznych przydomkach Kebab (Bartłomiej Topa) i Horoskop (Piotr Żurawski), którzy podszywają się pod specjalistów od marketingu.

Światowa premiera filmu odbyła się na 49. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Karlowych Warach w prestiżowej sekcji East of the West, która prezentuje debiuty i drugie filmy zrealizowane przez reżyserów z Europy Środkowej i Wschodniej.

d58xzel

Poza Topą i Żurawskim w komedii grają m.in. Andrzej Zieliński, Justyna Wasilewska i Tomasz Schuchardt. Reżyserią i scenariuszem zajął się Grzegorz Jaroszuk. "Kebab & Horoskop" to jego pełnometrażowy debiut, ale twórca dał się już poznać światu dzięki krótkometrażówce "Opowieści z chłodni".

Zdjęcia można obejrzeć na oficjalnym profilu produkcji na Facebooku.

Opublikowano również zwiastun filmu:

Bartłomieja Topę niedługo będziemy mogli oglądać również w serialu "Wataha". Premiera jesienią na antenie HBO.

d58xzel
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d58xzel