Trwa ładowanie...
dv2oow0

"Kebab & Horoskop": Topa oszukańczym specem od marketingu

Share
"Kebab & Horoskop": Topa oszukańczym specem od marketingu
dv2oow0

Już wkrótce będziemy mogli podziwiać Bartłomieja Topę w czarnej komedii "Kebab & Horoskop". W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z filmu.

Bohaterami opowieści są pracownicy bankrutującego sklepu z dywanami. Szukają miłości i nieporadnie walczą z samotnością. Gdy szef postanawia ratować upadający biznes, sprzedawcy zostają skonfrontowani z dwoma oszustami o wdzięcznych przydomkach Kebab (Bartłomiej Topa) i Horoskop (Piotr Żurawski), którzy podszywają się pod specjalistów od marketingu.

Światowa premiera filmu odbyła się na 49. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Karlowych Warach w prestiżowej sekcji East of the West, która prezentuje debiuty i drugie filmy zrealizowane przez reżyserów z Europy Środkowej i Wschodniej.

dv2oow0

Poza Topą i Żurawskim w komedii grają m.in. Andrzej Zieliński, Justyna Wasilewska i Tomasz Schuchardt. Reżyserią i scenariuszem zajął się Grzegorz Jaroszuk. "Kebab & Horoskop" to jego pełnometrażowy debiut, ale twórca dał się już poznać światu dzięki krótkometrażówce "Opowieści z chłodni".

Zdjęcia można obejrzeć na oficjalnym profilu produkcji na Facebooku.

Opublikowano również zwiastun filmu:

Bartłomieja Topę niedługo będziemy mogli oglądać również w serialu "Wataha". Premiera jesienią na antenie HBO.

dv2oow0

Podziel się opinią

Share
dv2oow0
dv2oow0