Trwa ładowanie...

Kevin Spacey bez zarzutów. Aktor został uniewinniony

Kevin Spacey został "wyrzucony" z Hollywood po tym, jak pojawiły się pierwsze oskarżenia aktora o molestowanie seksualne nieletnich. Gwiazdor częściowo został oczyszczony z zarzutów, ponieważ jedna z ofiar wycofała zeznania.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Kevin Spacey bez zarzutów. Aktor został uniewinnionyŹródło: Youtube.com
d4mo1s8

Kevin Spacey to gwiazdor kina, który dwukrotnie w karierze dostał Oscara. W 2017 roku Hollywood odwróciło się od aktora. Kevin Spacey został bowiem oskarżony o molestowanie seksualne nieletnich. W sumie aktora oskarżyło o niewłaściwe zachowanie prawie 30 osób.

Ostatnio w stanie Massachussets sąd uniewinnił Kevina Spaceya. Prokuratorzy musieli wycofać zarzuty, ponieważ rzekoma ofiara została oskarżona o kłamstwa. Obrońcy Kevina Spaceya udowodnili, że aktor nie mógł napastować 18-letniego chłopaka w barze na wyspie Nantucket w 2016 r.

Sprawa trafiła do sądu w grudniu 2018 r. Chłopak twierdził, że Kevin Spacey go upił, a następnie rozpiął mu rozporek, by dotknąć genitaliów chłopaka. Aktor w poruszającym oświadczeniu opublikowanym w serwisie YouTube tuż przed świętami Bożego Narodzenia stwierdził, że jest niewinny.

Podobnie zareagował sędzia, kiedy dowiedział się, że telefon, który mógłby potwierdzić winę aktora, zginął. Ofiara została oskarżona o preparowanie dowodów, a Kevin Spacey uniewinniony.

d4mo1s8

Kevin Spacey – kiedy to się wszystko zaczęło?

Po raz pierwszy Kevina Spaceya o molestowanie seksualne oskarżył działacz LGBT Anthony Rapp, który wyznał, że poznał aktora w wieku 14 lat. Po tym wydarzeniu Kevin Spacey przyznał, że sypia zarówno z kobietami, jak i mężczyznami. To nie pomogło aktorowi.

Do prokuratury wpłynęło prawie 30 oskarżeń o molestowanie seksualne nieletnich, których miał dokonać aktor. Kevin Spacey został skazany na ostracyzm. Przede wszystkim wyrzucono go z serialu "House of cards", który bił rekordy popularności na świecie.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Jak wygląda teraz życie Kevina Spaceya?

Kevin Spacey nie udziela się w życiu towarzyskim. Razem z rodziną osiadł w zamkniętej posiadłości, do której nikt, poza obrońcami, nie ma dostępu.

Kevin Spacey fot. alekino+ Kevin Spacey fot. alekino+ materiał prasowy/Megafon.pl
Kevin Spacey fot. alekino+ Kevin Spacey fot. alekino+ Źródło: materiał prasowy/Megafon.pl
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4mo1s8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4mo1s8